Farhan Akhtar Ms Marvel ile Marvel'da!

Oyuncu, yönetmen, senarist, şarkıcı ve yapımcı Farhan Akhtar, Disney Plus'ın yeni dizisi Ms Marvel ile Marvel ailesine katılıyor. Oyuncu-müzisyen, Iman Vellani'yi tanıtan ve Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Nimra Buchra, Laith Nakli, Azhar Usman, Travina Springer gibi isimlerin yer aldığı dizide yer alacak. 
Farhan'ın dizideki rolüyle ilgili ayrıntılar şu anda gizlenirken, yıldızın aynı derecede etkili olmayı vaat eden filmde konuk olarak yer alacağı söyleniyor.
Ms Marvel 8 Haziran'da OTT platformunda prömiyer yapacak ve Iman Vellani'yi baş karakter olan Kamala Khan olarak tanıtacak. Khan, Jersey City'de büyüyen Müslüman bir Amerikalı gençtir. Hevesli bir oyuncu ve doymak bilmez bir hayran kurgu yazarı olan Kamala, özellikle Kaptan Marvel söz konusu olduğunda, çok büyük bir hayal gücüne sahip bir süper kahraman mega hayranıdır.
Kendi sahasında Farhan Akhtar, Priyanka Chopra, Katrina Kaif ve Alia Bhatt'ın oynadığı Jee Le Zaraa'yı yönetiyor. Hepsi bu kadarla kalmıyor; Ritesh Sidhwani ile prodüksiyon evi Excel Entertainment, Netflix ile çok yıllı bir ortaklığa sahip.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?