Filmi Biraz Da Shah Rukh Khan Yönetiyor Diyebilir Miyiz?

Shah Rukh Khan'ın bir sonraki filmi Pathaan, şimdiden 2023'ün en büyük yapımlarından biri olarak görülüyor ve daha da önemlisi Shah Rukh Khan dört yıl sonra bir filmde görülecek. Son filmi, bildiğiniz üzere 2018'de Zero'ydu. Shah Rukh bir sonraki projesine, yani Rajkumar Hirani'nin Dunki'sine geçmeden önce, Tamil yönetmen Atlee Kumar'ın Hintçe ilk filminde görülecek. İsimsiz film orijinal şekilde ve Atlee'nin herhangi bir Tamil filminin yeniden çevrimi değil. Shah Rukh ile birlikte filmde Priya Mani ve Sanya Malhotra ve ilk kez sahneye çıkan Nayanthara yer alıyor.
Filmin küçük bir kısmı zaten çekildi. Ama şimdi büyük bir program başladı. Shah Rukh'un Atlee'nin orijinal senaryosunun çoğunu revize ettiği ortaya çıktı. Bir kaynak şöyle diyor, ''Senaryoda Shah Rukh'un emin olmadığı bazı yönler vardı. Senaryoda bu yönleri değiştirdi. Senaryo şimdi Shah Rukh'a geldiğinde olduğundan çok farklı halde.''
Kaynaklar ayrıca Shah Rukh'un bu yönde "geçici bir ilgiden fazlasını" aldığını bildiriyor. ''Filmi hayalet yönetiyor gibi değil. O yönetiyor. Atlee genç ve nispeten yeni. Shah Rukh'un tavsiyesine uymaktan mutlu.'' diyor kaynak.