Filmin Kadrosu Teker Teker Dağılıyor Mu?

Son birkaç aydır, Salman Khan liderliğindeki Kabhi Eid Kabhi Diwali, daha önce hiç olmadığı kadar haberlerde. Film daha önce Salman'ın Arshad Warsi ve Shreyas Talpade'i Aayush Sharma ve yine kendisinin ünlü yaptığı Zaheer Iqbal ile değiştirmekle suçlandığında manşetlere çıktı. Diğer iki oyuncunun değiştirildiği haberleri kimse tarafından doğrulanmazken, günler sonra Aayush Sharma'nın Salman Khan'ın filminin kadrosuna katıldığı resmi olarak açıklandı.

Filmde ayrıca önemli rollerde Pooja Hegde ve Shehnaaz Gill yer alıyor. Filmin Aralık ayında Salman Khan'ın doğum günü haftasında vizyona girmesi bekleniyor.
KEKD, Aayush Sharma'nın filmden ayrıldığına dair haberlerin manşetlere çıkmasından bu yana bir kez daha haberlerde yer alıyor. Salman Khan'ın eniştesinin (kız kardeşinin kardeşi) "yaratıcı farklılıklar" nedeniyle filmi bıraktığına dair söylentiler ortalıkta dolaşıyor. Antim yıldızının çıkışını gören Zaheer Iqbal'in de filmden çekilebileceği bildiriliyor. Bu film yayınlanacak mı dersiniz? Sanki iptal bile olabilir bence. Şaşırmam.
Bollywoodlife'da yer alan bir habere göre, Salman Khan ve ortak yapımcıların müdahalesi nedeniyle Farhad Samji filmi yönetmeyi bıraktı ve hatta setlere gelmeyi bıraktı. Rapor, Dabangg oyuncusu ve ekibinin Farhad'ın yönettiği sahnelerden memnun olmadığını belirtiyor. Gişe rekorları kıran son filmi Bachchhan Paandey sayesinde portala bilgi veren bir kaynak, Salman ve ortak yapımcıları devreye girip talimatlara da bakmaya karar verdi. Diğer sorumlulukları nedeniyle her zaman kamera arkasında olamayan Salman'a setlerde reklam verenler yardımcı oluyor.
Rapor ayrıca, Salman Khan'ın Farhad'ı yanlış bir mesaj göndereceği için filmden çıkarmayacağını ve süperstarın çekim sırasında herhangi bir engel istemediğini belirtiyor. Bu arada bazı girdiler için Farhad Samji'ye danışılıyor. Ee, sonuç ne?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?