Filmin Yönetmeni Söylentileri Yalanlıyor

Salman Khan liderliğindeki Kabhi Eid Kabhi Diwali, duyurulmasından bu yana en çok beklenen Bollywood filmlerinden biri haline geldi (he aynen). Son birkaç gündür yapımcılar ve aktörler birçok nedenden dolayı manşetlerde yer alıyor. Aayush Sharma'nın projeden ayrıldığına dair raporlar ortaya çıktığında film tartışmalara karıştı. Daha sonra Aayush'un yönetmen Farhad Samji ile bazı yaratıcı farklılıklarla karşılaştıktan sonra ayrılmaya karar verdiği belirtildi.

Ancak daha sonra, Salman Khan ve ortak yapımcıların Farhad'ın yönüne müdahale ettiğine dair birkaç rapor ortaya çıktı ve diğer medya raporları, Farhad'ın setlere gelmediği ve filmi yönetmediği haberlerinin doğru olmadığını ortaya koydu.
Bir süredir, Kabhi Eid Kabhi Diwali ile ilgili çok sayıda rapor hayranların kafasını karıştırdı. Şimdi ilk kez yönetmen Farhad Samji aynı tepkiyi verdi ve filmi yönetmediği yönündeki haberleri yalanladı.
Söylentileri temizleyen Farhad Samji, Pinkvilla'ya, ''Herkes filmin kendi versiyonunu yazıyor, ancak resmi bir açıklama yapmadık. Medya ya aklımı okuyor ya da bir tür tahminde bulunuyor. Sessizliğin altın olduğuna gerçekten inanıyorum. İnanıyorum ki, 'Toofan Ke Pehele Khamoshi Hoti Hai…(fırtınadan önce mutluluk vardır) Ve Yeh Woh Khamoshi Ka Pal Hai' (burayı çeviremedim).''
''Film hakkında konuşacağız ve tüm varlıklarımızı doğru zamanda yayınlayacağız. Her gün çok sıkı çalışıyoruz ve kendimi, ekibimi veya filmi övme alanına girmek istemiyorum. Filmi yılsonuna kadar sinema salonunda vizyona soktuğumuzda seyirci karar versin ve bir yargıda bulunsun. Çok sıkı çalışıyoruz.'' diye ekledi Farhad Samji.
Aayush Sharma'nın çıkışından sonra, Kabhi Eid Kabhi Diwali ekibi daha sonra Jassie Gill ve Siddharth Nigam'ı projeye dahil etti. Film ayrıca Shehnaaz Gill'in Bollywood'daki ilk çıkışını işaret ederken başrolde Pooja Hegde yer alıyor. Film önümüzdeki birkaç ay içinde Mumbai ve Haydarabad'da çekilecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.