Fragman 24 Saatte 62 Milyon İzlenmeye Ulaştı!

Aamir Khan'ın merakla beklenen filmi Laal Singh Chaddha'nın fragmanı yayınlandı ve bugün ülkede en çok konuşulan konu oldu. Laal Singh Chaddha, sadece 24 saat içinde 62 milyon izlenme toplayan yeni filmin fragmanıyla sinema dünyasını kasıp kavurdu.
Aamir Khan'ın başrol oyuncusu olduğu filmin seyirciyi yeniden sinemalara çekeceği ve pandemi sonrası travmadan gişenin yeniden canlandırılmasında çok önemli bir rol oynayacağı söyleniyor.
Fragmanın çıkışını T-20 finalinde yayınlayın, Laal Singh Chaddha ülke çapında övülüyor. Laal Singh Chadda'nın Aamir Khan'ın 14 yıllık aşk emeği olduğunun pek fazla kimse farkında değil ve oyuncu filme kalbini ve ruhunu vermiş. On yıllık bir çalışma, azim ve sabırdan sonra film, sadeliği ve dinginliğiyle izleyicisine hizmet etmeye hazır. Nasıl merak içindyim anlatamam!
Aamir Khan Productions, Kiran Rao ve Viacom18 Studios tarafından üretilen 'Laal Singh Chaddha', IPL finalinde oynandı ve pazartesi günü birkaç kişi canlı olarak izledi. Başrollerinde Kareena Kapoor Khan, Mona Singh ve Chaitanya Akkineni'nin yer aldığı film, 2022'de vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?