Gelin Hep Birlikte Filme Bir Bakış Atalım

Her hikaye bir izleyiciyi hak eder ve bazıları birkaç kez anlatılmaya değer. Forrest Gump'ın ikinci kategoriye girdiğine dair hiçbir şüphe yok. Aamir Khan, Tom Hanks'in başrol oyuncusu olduğu filmin, Laal Singh Chaddha adıyla Hint uyarlaması ile ekranlarımıza geri döndü. Çok güzel bir film bizleri bekliyor!
Şimdiye kadar afişler, filmin uyarlamak üzere olduğu şiirsel yaklaşımı size anlatmaya yetti. Fragman bir Aamir'e Laal Singh Chaddha olarak açılıyor, bir hayattaki yolculuğundan ve onun yönsüz doğasından bahsediyor. Çocukluğu günlerine kadar ilerliuor ve Rupa'ya Kareena Kapoor Khan hayat veriyor. Ve Hint medeniyetinin tarihi olaylarıyla yolculuğuna başlar.
Atul Kulkarni tarafından uyarlanan ve Advait Chandan tarafından yönetilen Laal Singh Chaddha, orijinalinin hikayesini Hint Manzarası ile harmanlıyor. Sizi zamanda geriye gitmeye yetecek kadar nostalji var. Bir amaç bulmak için kelimenin tam anlamıyla bir ülkeyi boydan boya geçen bir adamın yolculuğunu anlatmak için fazlasıyla heyecan var. Ama hiçbir şey orijinalinden kopyalanmış gibi görünmüyor, uyarlamanın olması gereken de bu değil mi? Chandan ve ekibi en azından karavandan tam not alıyor.
Oyunculuğa gelince, Aamir Khan mükemmellikle eş anlamlı ve bu sefer onda çocuksu bir masumiyet var. Kareena Kapoor Khan, sıcak bir günde soğuk bir esintini hissettirdiği gibi hissettiriyor. Çekiciliği yatıştırıcı ve filmde olması gereken gizem haline geliyor. Mona Singh doğal ve hepimiz onun ne kadar önemli bir rol olduğunu biliyoruz. Naga Chaitanya da öyle ve süper etkileyici görünüyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?