Imran Khan Büyük İhtimalle Sektöre Geri Dönüyor!

Imran Khan en çok Jaane Tu… Ya Jaane Na ve I Hate Luv Stories gibi filmlerle tanınıyor. 2015 yılına kadar oyuncu olarak kısa ama son derece başarılı filmler yaptı. Oyunculuğu bıraktığına dair haberler tüm medyada yayıldı. Ancak eski aktör, bu sefer yönetmen olarak film sektörüne geri dönmeye hazır. Dön artık bir şekilde Imran...Küçük Dilnur senin filmlerinden çok zevk alıyordu...
Imran'ın son filmi, 2015'te Kangana Ranaut'la birlikte oynadığı Katti Batti idi. Daha sonra aktör olarak kariyerini bıraktı ve Avantika Malik ile evliliğinin zor bir döneme girmesiyle ilgili haberlerde yer aldı.
Ancak bir kaynak Bollywood Hungama'ya Imran'ın 2023'te başlayacağı senaryosu üzerinde yönetmen olarak çalıştığını açıkladı.
''İmran'ın yapmak istediği şey film yönetmekti. Hiçbir zaman oyuncu olmak istemedi. Şimdi ilk yönetmenliğinin senaryosu üzerinde çalışıyor.'' dedi.
Ancak oyuncunun hayranları, oyuncu sektöre yönetmen olarak geri dönmek istediğinin yanı sıra İmran'ın kendi yönetmenliğinde başrol oynayıp oynamayacağını da merak ediyor.
Kaynak, ''Kesinlikle hayır. İmran'ın oyunculukla hiç ilgisi yok. Her zaman bir film yönetmek istedi. Ve şimdi yapacağı şey bu." yanıtı veriyor. Dön artık aslanım, dön de ne şekilde dönüyorsan dön.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?