Imran Khan'ın Son Görüntüsü!

Jaane Tu Ya Jaane Naa'nın kalbi olan çikolata çocuğumuz... Imran Khan, diğerlerinin yanı sıra I Hate Luv Storys, Delhi Belly, Katti Batti gibi filmler yaptı. Ancak oyuncu kısa sürede gözden kayboldu ve yönetmen olma fikriyle oynadığına dair söylentiler çıktı. Ancak bu cephede somut bir şey çıkmadı ve şimdi yıllar sonra aktör, kuzeni ve Aamir Khan'ın kızı Ira Khan'ın bayram kutlamalarında boy gösterdi.
Babası Aamir Khan Rajasthan'daki filmlerinin çekimleriyle meşgulken, Ira Khan evinde mütevazı bir bayram kutlamasına ev sahipliği yaptı. Bu şenliklere erkek arkadaşı Nupur Shikhare ve kuzeni Imran Khan da katıldı. Ira, şenliklerden bir dizi fotoğraf paylaştı ve son fotoğrafta İmran Khan yer aldı. Eşsiz bir ekip kesim saç modeli takarken, mükemmel bir tamamen beyaz bayram kıyafeti içinde görüldü.
Ira'nın takipçileri, oyuncunun aniden ortaya çıktığını görünce şaşırdılar. Aslında, takipçilerinin çoğu Imran Khan'ı tespit etme konusunda yorum bıraktı ve bazıları Bollywood aktörüne en iyi dileklerini iletti.
Imran Khan en son Kangana Ranaut'un başrol oyuncusu Katti Batti'de görüldü. Kişisel cephede, oyuncu 2010 yılında sevgilisi Avantika Malik ile evlendi ve çiftin Imara Malik Khan adında bir kızı bile var. İkisi, 2019'da uzlaşmaz farklılıklar belirterek ayrılıklarını açıkladılar.
Oyuncunun Bollywood'a geri döneceğine dair söylentiler dolaşırken, Imran Khan henüz dönüşüyle ​​ilgili resmi bir açıklama yapmadı.
Ama ben çok, çok özledim!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?