Jug Jug Jeeyo Filminin Beklenen Fragmanı Sonunda Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde oyuncu kadrosunu gösteren afiş görseli ile duyurusu yapılan filmin fragmanı bugün yayınlandı. Filmin ana kadrosu Varun Dhawan, Kiara Advani, Neetu Kapoor, Anil Kapoor, Prajakta Koli ve Manish Paul gibi isimlerden oluşuyor. Yapımcılığını Karan Johar, Apoorva Mehta ve Hiroo Johar’ın üstlendiği filmin yönetmeni ise Raj Mehta.

İki dakika elli yedi saniye uzunluğundaki  fragman, aynı aileden iki çiftin evlilik sonrası sorunlar nedeniyle boşanmak için nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Filmin en iyi sahnelerden bazılarını içeren fragman, Kukoo (Varun Dhawan) ve Naina'nın (Kiara Advavi) düğün sahnesiyle başlıyor ve sonraki sahne, evliliklerinden hayal kırıklığına uğradıklarını ve boşanmak üzere olduklarını gösteriyor.

Popüler youtuber ve TV oyuncusu Prajakta Koli ve Manish Paul'ün de yer aldığı filmde iki oyuncu filmin komedi sahnelerinde yer alıyorlar gibi görünüyor. Manish, Gurpreet karakterini ve Prajakta Koli, yani Ginny, Varun'un küçük kız kardeşi rolünü oynayacak. Anil Kapoor Bheem adında takıntılı bir adam rolünü oynarken, Neetu Kapoor her zaman ailesinin mutluluğunu umut eden bir kadın rolünü oynuyor, filmde adı Geeta olacak. Varun Dhawan, bir Punjabi Boy Kukoo adıyla ve Kiara Advani ise, Naina rolünde karşımıza çıkacak.

Fragman, filmin evlilik sonrası sorunlarla uğraşan farklı jenerasyondan iki çiftin hikayesi etrafında döndüğünü gösteriyor. Filmin Bheem'in (Anil Kapoor) başka birine aşık olduğu ve karısı Geeta’ ya (Neetu Kapoor) boşanma konusundaki görüşlerini anlatmayı planladığı farklı bir hikayesi var.  Aile, Ginny’nin (Prajakta Koli) düğününde yeniden bir araya gelir ve birbirlerinin evliliğini düzeltmeye çalışır.

Film 24 Haziran’da vizyona girecek.

Fragmanı izlemek için tıklayın

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?