Kangana Ranaut Hakkında Övgü Dolu Sözler

Çok yönlü oyunculuğuyla tanınan Bollywood oyuncusu Nawazuddin Siddiqui, şimdi Kangana Ranaut'un ilk prodüksiyon girişimi Tiku Weds Sheru'da rol almaya hazırlanıyor. Kendisi, TV oyuncusu Avneet Kaur'un karşısında görülecek. Film ayrıca Avneet'in Bollywood'daki ilk çıkışını da işaret ediyor.
Sai Kabir tarafından yönetilen filmin çekimleri bu yıl Şubat ayında tamamlandı ve Amazon Prime Video'da doğrudan gösterime giriyor. Filmin tanıtım etkinliği şimdiden başladı ve hayranlar yeni çifti ekranda izlemek için heyecanlı.
Şimdi Nawazuddin Siddiqui yakın zamanda Siddharth Kannan'ın radyo programında yer aldı ve Kangana Ranaut ile çalışma konusundaki deneyimlerini paylaştı. Ayrıca yapımcılığa soyunan aktrisle çalışmanın zor olduğuna dair söylentilere de değindi.
Hindustan Times tarafından bildirildiği üzere, Siddiqui söylentileri yalanladı ve Kangana'yı birlikte çalışılacak en iyi yapımcılardan biri olarak nitelendirdi. ''Çok eğlendim.'' dedi. ''Çok harika birisi. O benim yapımcım. Onun gibi yapımcılar çok az. Nadirdirler.''
Nawazuddin Siddiqui, Kangana Ranaut ile çalışmaktan korkup korkmadığı sorulduğunda, "Hiç de değil. Ne korkusu? O çok harika bir aktris, çok iyi bir yapımcı, başka ne isteyebilirsiniz ki?" Yanıtını verdi. 47 yaşındaki oyuncu, sektördeki insanların bu tür söylentilere hemen inandıklarını da ortaya koydu.
Nawazuddin, ''Duyduğunuz şeyler söz konusu olduğunda, benim hakkımda da birkaç konuşma duyabilirsiniz. Ama sen benim kim olduğumu şahsen biliyorsun. İnsanların sektörde zayıf kulakları olduğu, insanların söylenenlere kolayca inandıkları ve kendi söylentilerini de ekleyebilecekleri söyleniyor. Bu nedenle, birisiyle tanışana kadar, onlar hakkında duyduğunuz şeylere asla inanmamalısınız.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?