Karan Johar Yeni Yaş Gününde Filminin Resmi Duyurusunu Yaptı

Film yapımcısı Karan Johar, bir sonraki yönetmenlik girişimi olan yakından da bildiğimiz filmini resmi olarak duyurdu. Bugün 50. yaş gününü kutlayan Johar, resmi bir duyuru yapmak için bugün sosyal medyasını kullandı. Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'den sonra, bir sonraki, Nisan 2023'te başlayacak olan bir eylem projesi olacak.
"Bu bir yansıma ve muazzam bir heyecan notu! Bugün 50 yaşına giriyorum (uzak bir kabus gibi görünen bir sayı), bunun hayatımın bir nevi orta noktası olduğunu biliyorum ama bin yıllık özentime yardım edemiyorum Bazıları buna orta yaş krizi diyor, ben gururla 'hayatı özür dilemeden yaşamak' diyorum. 27 yılı aşkın bir süredir film sektöründe çalışıyorum ve şimdiye kadarki en iyi deneyimi yaşadığım için çok şanslıyım! Hikâyeler anlatmak, içerik yaratmak, yetenekleri beslemek ve en iyi sanatçıların ayrıcalıklı gözlerimin önünde performans sergilemesini izlemek... Bu yıllar, tüm uykusuzluğun değerli olduğunu gösteren büyük bir rüyada olmak gibi. Hepsi öğrenme eğrimin ve kişisel gelişimimin büyük bir parçası oldu.'' diye bir not paylaştı.
Karan Johar, "En tutkulu olduğuma inandığım yönlerden biri film yapımcısı olmak! Geçmişte filmlerim arasında hep uzun mesafeler koydum ama bugün bu özel günde bir sonraki yönetmenlik filmimi duyurmak istiyorum." diye yazdı. "Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani 10 Şubat 2023'te vizyona girecek. Ben de 2023 NİSAN'da aksiyon filmimin çekimlerine başlayacağım. Kutsamalarınıza ve sevginize ihtiyacım var! Ve herkese JugJugg Jeeyo diyerek utanmadan imzamı atmalıyım. sen....Sonsuza kadar sevgilerle, KARAN JOHAR."
Bu arada, Karan Johar, Ae Dil Hai Mushkil'den bu yana beş yıl sonra yönetmenliğe geri dönüyor. Bir sonraki filmi, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani, Alia Bhatt, Ranveer Singh, Dharmendra, Shabana Azmi ve Jaya Bachchan'ı içeriyor. Film, 10 Şubat 2023'te sinemalarda.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?