Kartik Aaryan İki Farklı Meseleden Gündemde

En çok beklenen filmlerden Bhool Bhulaiyaa 2 sonunda büyük ekranlara çıktı. Kartik Aaryan, Kiara Advani ve Tabu'nun başrol oynadığı film, herkes tarafından övülüyor. Sabahtan beri bu film için incelemeler yağıyor, bazıları bunu mutlaka izlenmesi gereken bir film olarak nitelendirirken, diğerleri komik repliklerine gülmeden edemedi. Bhool Bhulaiyaa 2'nin Akshay Kumar'ın aynı adlı en sevilen filminin devamı olduğu söyleniyor. Filmde ayrıca başrollerde Vidya Balan ve Ameesha Patel yer alıyor.
Bhool Bhulaiyaa 2'nin yayınlanmasından hemen önce Kartik Aaryan, Oh My God oyuncusu Akshay Kumar ile karşı karşıya kalan karşılaştırmalara tepki gösterdi. Oyuncu aynı cevabı verirken Akshay Kumar'ın biyografisinde rol alma arzusunu dile getirdi. Kartik Aaryan, biyografisi yapılırsa süperstarın yerine geçmek istediğini bile açıkladı.
Bollywood Bubble ile bu karşılaştırma hakkında konuşan Kartik Aaryan, şunları söyledi: ''...Filmin ne kadar farklı olacağı ve bu filmde neyin benzersiz olacağı konusunda çok fazla spekülasyon vardı, ister fragman olsun ister film olsun onları Bhool Bhulaiyaa 2 ile hayal kırıklığına uğratmak istemedim. Fragman çıkınca beni bu slaytta görecekleri o gergin enerji hep aklımdaydı ve çok şükür fragmandan hemen sonra büyük bir kabul oldu, fragman çıktığında başarılı oldu.''
Sabahtan beri Kartik Aaryan, Love Aaj Kal'ın başrol oyuncusu Sara Ali Khan ile ilişkisinin olduğu söylentilerine tepki verdiği için haberlerde. 'Çıkma' söylentilerinin tanıtım amaçlı olup olmadığı sorulduğunda, Navbharat Times'a ''Hayır, hayır. Orada promosyon diye bir şey yoktu. Bunu nasıl açıklarım? Yok canım, yani biz de insanız. Her şey promosyon değildir. Bu konu hakkında söyleyeceklerim bu kadar." dedi. Kartik de ara ara farklı konulardan gündeme gelmeyi başarıyor valla.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?