Kartik Aaryan Karan Johar ile Olanlar Hakkında Sessizliğini Bozdu

2021'in başlarında, Karan Johar ve Kartik Aaryan büyük bir düşüş yaşadılar ve ardından işbirlikleri olacak olan Dostana 2, filmin yüzde 50'sinden fazlasının çekilmesine rağmen ikinci plana atıldı. Kısa bir süre sonra, Karan ve Dharma Productions, birçok kez, filmin başka bir aktörün Kartik Aaryan'ın yerine geçmesiyle tamamen yenileneceğini öne sürdü. Ayrıca Dharma Productions'ın gelecekte Kartik ile çalışmayacağını vurguladılar, ancak bu düşüşün nedeni belirtilmedi. Hala da pek açık bir sebebi yok gibi.
Indian Express ile yaptığı yeni bir röportajda, Kartik'e sektör insanlarıyla olan farklılıklarının kendisine maliyetinin olup olmayacağı sorulduğunda, ''Ben sadece işime odaklanıyorum. Bu konuda söylemek istediklerim bu kadar. Siz sadece benim önümdeki filmlere bakın.'' cevabını verdi.
Ayrıca sektördekilerin kendisine karşı lobicilik yapması konusunda da soru yöneltildi. Kartik, "Bazen, insanların 'baat ka batangad' (köstebek yuvasından bir dağ yapma) yapmasıdır. (?) Başka bir şey yok. Kimsenin (bu kadar düşünmek için) çok zamanı yoktur. Herkes çalışmak, iyi işler yapmak ister. Bunun dışındakiler söylentiden ibaret." dedi. Boş ver Kartikciğim, sen işlerine odaklan. Su akar yolunu bulur.
Geçen yıl, Dharma Productions aynı şeyi doğrulayan bir bildiri yayınladı. "Onurlu bir sessizliği sürdürmeye karar verdiğimiz profesyonel koşullar nedeniyle - Collin D'Cunha'nın yönettiği Dostana 2'yi yeniden canlandıracağız. Lütfen yakında resmi duyuruyu bekleyin.'' denildi.
İş cephesinde, Kartik Aaryan şu anda Bhool Bhulaiyaa 2'yi tanıtıyor. Anees Bazmee'nin yönettiği filmde Kiara Advani ve Tabu da rol alıyor. Ayrıca işlerinde Shehzada, Captain India ve Freddy var.

Yorumlar

  1. Karan Johar yıldız çocuklarını parlatma işiyle meşgul. Bu çıkışları şaşırtmadı.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?