Katrina Kaif ve Vicky Kaushal Bebek Mi Bekliyor Yoksa Kariyere Mi Odaklanıyor?

İçinde yaşadığımız toplum, kısa süre sonra evlenmek ve ailesini genişletmek gibi belirli kurallar koyar. Her yerde insanlar buna maruz kalırken, Bollywood ünlülerinin bundan kaçması imkansız. Bugün söz konusu ünlüler, Kartina Kaif ve Vicky Kaushal.

Sessiz bir romantizmden sonra ikili, altı ay önce Rajasthan'daki Fort Barwara'da evlendi. Çift, ilişkilerinin balayı evresinin keyfini çıkarmaya devam ederken, Bharat oyuncusu ve Uri oyuncusunun bir çocuğu karşılamaya hazır olduklarına dair dedikodular dönmeye başladı. La havle.
Times Of India tarafından bildirildiği üzere, Katrina Kaif'in ekibi bu söylentileri bastırdı ve Tiger 3 aktrisinin şu anda beklemediğini, ancak şu anda kariyerine odaklandığını söyledi. Bununla da kalmayıp ekibi, profesyonel taahhütleriyle meşgulken, aktrisin evlilik hayatının ilk aşamalarından da keyif aldığını da belirtti.
Vicky Kaushal'a yakın bir kaynak da aynı şeyi doğruladı ve aktrisin şu anda profesyonel hayatına odaklandığını ve henüz bebek beklemediklerini söyledi. Bu haber, iki üç kişilik bir aileden ayrılmak isteyenlerin yüzünü güldürmeyecek olsa da, sevindirici haberi en uygun zamanda tüm hayranlarıyla paylaşacaklarına inanıyoruz. Keyifleri bilir vallahi. Doğarsa yeğenimizdir, doğmazsa hiç yeğenimiz olmamıştır.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?