Kiara Advani Güney Filmlerinin Bollywood'a Çevrilmesi Hakkında Konuşuyor

Güney filmlerinin Bollywood'da yeniden çevrimi yeni bir şey değil ve artık izleyiciler en sevdikleri Güney filminin Hintçe'de yeniden yapıldığını görmekten oldukça bıkmış durumda. (al benden de o kadar) Sadece seyirciler değil, aynı zamanda Bollywood oyuncusu Kiara Advani'nin kendisi de şimdi yeniden yapılanma fikri konusunda oldukça şüpheli.
Aktris şu anda yaklaşmakta olan filmi Bhool Bhulaiya 2'nin gösterime girmesi için hazırlanıyor. 
Arjun Reddy adlı bir Telugu filminin yeniden çevrimi olan Kabir Singh filmiyle üne kavuşan Kiara Advani, şimdi de yayın devlerinde kullanılabilirliği nedeniyle gelecekte Güney'i yeniden çekmeden önce iki kez düşüneceğini anlatıyor.
Indian Express'e göre Kiara Advani bundan bahsederken, ''OTT çıldırmadan önce Kabir Singh'i yaptım. Bugün, elbette, Kabir Singh'i gözleri kapalı, eller aşağı yapardım, ama bugün bile bir OTT platformunda mevcutsa yeniden yapmayı iki kez düşünürdüm, çünkü onu izleyebileceğimi hissediyorum. Bir sürü dublajlı film izliyorum, başka dillerden bir sürü film. Ama (bunu yapmakta sakınca görmüyorum) eğer bir uyarlama varsa, burada hikayeyi alıyoruz, ama hikayede birkaç değişiklik yapıyoruz (izleyiciyi izlememiş olan izleyiciler için daha erişilebilir kılmak için), çünkü, günün sonunda önemli olan filmi izlememiş kaç kişinin izlediğini görmek ve daha geniş bir kitleye ulaştırmaktır. Bollywood'un bunu desteklediğini düşünmüyorum, bunun sadece iyi bir hikayeyi daha geniş bir kitleye ulaştırmakla ilgili olduğunu düşünüyorum."
Bollywood'un Güney'de çok sayıda yeniden çevrim yapması hakkındaki görüşleri sorulduğunda, "Bollywood'un içerik için Güney'i desteklediği gerçeğine katılmıyorum. Bazen, muhtemelen daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşma potansiyeline sahip belirli bir dilde yapılmış, mücevher gibi küçük bir film gibi hissediyorum, (bir Hintli izleyici kitlesine ulaşmayabilir) bir dilde yapılma eğiliminde. Ülkemizde Hintçe o kadar yaygın bir şekilde konuşuluyor ki, bu filmi neden daha geniş bir izleyici kitlesi için yapmıyorsunuz?!''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?