Koffee With Karan' ın Yeni Sezonunun İlk Konukları Alia Bhatt ve Ranveer Singh Olacak

Alia Bhatt ve Ranveer Singh, önümüzdeki hafta Mumbai'de Karan Johar'ın Koffee With Karan 7 için çekim yapmaya hazırlanıyor.

Karan Johar, popüler sohbet programı Koffee With Karan'ın geri dönmeyeceğini açıkladığı çarşamba günü Bollywood meraklılarının bir bölümüne mini kalp krizi geçirtti.  Kısa bir süre sonra, sohbet programının yeni bir sezonla geri döneceğini ve sezonun Disney + hotstar' da yayınlanacağını duyurarak ters köşe yaptı.  Hayranlarını rahatlatan Karan, bu sefer 'aşk, kayıplar ve son birkaç yılda yaşadığımız her şey hakkında derin sohbetler olacağına' söz verdi.

Pinkvilla, sohbet programının ilk konuklarının önümüzdeki hafta çekim yapmaya hazır olduğunu öğrendi.  Kanepeyi süsleyecek ilk Bollywood yıldızları arasında Alia Bhatt ve Ranveer Singh yer alıyor.  Gelişmeye yakın bir kaynak, Pinkvilla'ya Alia ve Ranveer'in 10 Mayıs gibi kendi bölümleri için çekim yapacaklarını açıkladı.

Hayranlar Alia'nın kocası Ranbir Kapoor ile gelmesini bekliyordu ancak Alia ve Ranveer'in konuk eşleşmesi sürpriz değil.  İkili, Karan Johar'ın yaklaşan filmi Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin başrol çifti.  K Jo bu film için yönetmen koltuğuna geri dönecek ve ikilinin sette açığa vurabileceği pek çok sır olabilir.

Bu aynı zamanda Alia'nın Ranbir Kapoor ile düğünü ve hatta Gal Gadot ile Hollywood'daki ilk çıkışı hakkında ilk konuşması da olabilir.  Pinkvilla ayrıca Alia'nın Hollywood'daki ilk filmi Heart of Stone'un çekimlerine başlamak için mayıs ortasına kadar İngiltere'ye gideceğini de öğrendi.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?