İşte Beklenen An Geldi; Laal Singh Chaddha’ nın Fragmanı Yayınlandı

Aamir Khan ve Kareena Kapoor'un başrollerini paylaştığı Laal Singh Chaddha'nın yapımcıları filmin fragmanını bugün yayınladı ve bekleyiş nihayet sona erdi. Advait Chandan tarafından yönetilen Aamir Khan Productions yapımı film Laal Singh Chaddha;  Hollywood’un hit filmi Forrest Gump'ın Hintçe uyarlamasıdır.

Fragmanın girişinde özel engelli bir çocuk olan Laal’ in (Aamir) annesi Mona Singh, oğlunun toplumda normal muamele görmesi için verdiği mücadeleye dair sahneler yer alıyor.Fragmanın ilerleyen sahnelerinde ise, yetişkin Laal (Aamir) bacak destekleri olmadan koşarken gösteriliyor. Daha sonra Hint Ordusuna katılıyor burada Naga Chaitanya'nın karakteriyle arkadaş oluyor ve ülkeye hizmet ediyor.Fragmanda ayrıca Aamir ve Kareena Kapoor'un romantizmine de yer veriliyor. Laal; Vimmy (Kareena) ile evlenmek ister ama Vimmy "humara kuch nahi ho sakta" (Biz birbirimize göre değiliz) diyerek onu reddediyor.Fragmanın sonuna doğru, Aamir sakallı ve sarıklı bir spor yapıyor. Tıpkı Forrest Gump'ta olduğu gibi Tom Hanks, "Annem her zaman hayatın bir kutu çikolata gibi olduğunu söylerdi" diyor. Benzer şekilde, Laal, "Maa kehti thi zindagi golgappe ki tarah hoti hai, pet bhale bharjawe, maan nahi bharta" (Annem derdi ki hayat golgappa(bir tür Hint yemeği) gibidir, karnın tok olsa bile doymazsın.” diyor.

Fragmanı gördükten sonra filmin sizi zorluklarla, umutla ve sevgiyle dolu bir yolculuğa çıkaracağını söyleyebiliriz. Yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Fragmanı izlemek için tıklayın

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?