Meğer Sohail Khan ve Pooja Bhatt Arasında Derin Bir İlişki Varmış!

Mahesh Bhatt'ın kızı Pooja Bhatt, en çok 1990 yapımı Sadak filmindeki rolüyle tanınıyor, ancak ilk çıkışını TV filmi Daddy ile yaptı. 90'ların önde gelen aktrislerinden biriydi ve Ranvir Shorey ile olan romantizmi iyi biliniyordu. Ama Sohail Khan ile de ilişkisi varmış meğer. 
Salman Khan'ın kardeşi Sohail, Fabulous Life of Bollywood Wives şöhretinden Seema Khan ile evlenmeden önce, Pooja ile ciddi bir ilişki içindeydi. Öyle ki, ikisi evlenmeyi bile planladı. Ancak bu olmadı. Peki yanlış giden neydi?
1995'te Stardust Magazine ile yaptığı röportajda Pooja Bhatt, Sohail Khan ile olan ilişkisini ve kardeşi Salman Khan ile olan bağı de açtı. Bildirildiğine göre hem Pooja hem de Salman o sıralarda pek iyi anlaşamıyorlardı.
Erkek arkadaşı Sohail ve ailesi hakkında soru sorulduğunda Bombay Begum oyuncusu, ''Ailesiyle de çok rahatım. Onlar gerçekten iyi. Orada çok hoş karşılandığımı hissediyorum. Ait olduğumu hissetmek için yaratılmıştım. Soru sorulmadığı için hepsine çok saygı duyuyorum. Olduğum gibi olmama izin verdiler. Birebir etkileşimim için benden hoşlanıyorlar. Onlar benim ailem gibiler." dedi.
Pooja Bhatt ayrıca, "Babasını çok ama çok seviyorum. Arbaaz ile daha yeni tanıştım ve onu çok seviyorum. Bebek (Alvira) çok güzel. Annesi çok harika, hepsi çok sıcak. Salman'la başlangıçta tuhaf bir nedenle birbirimizden nefret ettiğimize katılıyorum. Sadece anlaşamadık. Ve bu, aramızdaki bu büyük 'savaş' olarak kaldı. Sanırım aşk filmini ya da her neyse yapmadığım için başladı. Ama bugün biz de çok iyi anlaşıyoruz. Aslında, biz büyük, mutlu bir aileyiz."
Sohail Khan ile ilişkisi ve evlilik planları hakkında konuşan Pooja, ''Orada ilişkimize zaten bir zaman sınırı koyan çok sayıda eleştirmen olduğunun farkındayım. Tepki vermekle zaman kaybetmek bile istemiyorum. Evlilik kesinlikle aklımda ama Sohail, yönetmen olarak heyecan verici, yeni bir kariyerin eşiğinde ve mekana ve menüye karar vermeden önce iki yıl daha çalışmak istiyorum. Birlikte bir gelecek istiyoruz. Ben birlikte olmayı istiyorum, o da istiyor. Bizimkisi, çeşitli faktörler - güven, saygı, anlayış - nedeniyle büyüyen bir ilişkidir - her şeyi kapsar. Sonuçta, ilişkimizin değerini biliyoruz. Ama kötü niyetliler kötü niyetli olacaklar. Negatif tipler her zaman olacaktır. Gördüğün gibi, insanların yasa dışı şeyler yapması ya da boşanmalar olması için her zaman dua eden avukatlar var, böylece bundan geçimlerini sağlayabiliyorlar. Röntgencilik dünyanın bir hobisidir. Ama ben olgunum. Kendi şartlarımdan başka kimsenin şartlarına göre yaşamıyorum. Profesyonel ya da kişisel ya da herhangi bir şey olsun. Ben sadece kendime karşı sorumluyum ve sadece kendimle uzlaşıyorum. Dünyanın geri kalanına gelince, cehenneme gidebilirler.''
Ancak ilişki, Sohail Khan'ın 1998'de Seema Khan ile evlenmeye devam etmesiyle uzun sürmedi. İkisi de şimdi ayrı yaşıyor. Pooja Bhatt, 2004 yılında Manish Makhija ile evlendi. 11 yıllık evlilikten sonra 2014 yılında ayrıldılar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?