Neeyat Filminin Çekimlerine Başlanıyor

Yıllar boyunca alışılmamış ve deneysel rollerle kendi tarzını oluşturmuş olan Vidya Balan, dünya çapında şaşırtıcı bir hayran kitlesine sahip (ben de varım aralarında). Aynı anda 240'tan fazla ülkeye ulaşan Shakuntala Devi, Sherni ve Jalsa'nın dijital platformdaki OTT sürümleri de buna eklendi. Şimdi Vidya Balan, Neeyat adlı Anu Menon ile bir sonraki filminin çekimlerine başlamaya hazır.

Anu Menon'un yönettiği Shakuntala Devi'nin daha önce Birleşik Krallık'ta çekimlerinden sonra, Vidya Balan, Anu Menon'un Neeyat'ı için Birleşik Krallık'a geri dönmeye hazır. Mayıs ayında sahneye çıkması beklenen Vidya, iki aylık bir programda gerilim filmi için çekim yapacak. Şu anda oyuncu, Shakuntala Devi ve Sherni'nin daha önce elde ettiği başarılardan sonra, art arda üçüncü Amazon Prime Video sürümü Jalsa'nın başarısının tadını çıkarıyor. Biz de doğru düzgün izleyebilseydik bu platformu keşke...
Filme gelince, Neeyat, dedektif Mira Rao'nun gerçeği bulmak için ayrıldığı bir milyarderin doğum günü kaçamağının bir cinayet gizemine dönüşme hikayesini takip ediyor. Yapımcılığını Vikram Malhotra'nın Abundantia Entertainment'ın üstlendiği filmde Ram Kapoor, Shahana Goswami, Shashank Arora, Mita Vashisht, Prajakta Koli, Neeraj Kabi ve Amrita Puri'den oluşan bir kadro yer alacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?