Rajkummar Rao ve Bhumi Pednekar Bheed Filminde Tekrar Görülmeye Hazır

Rajkummar Rao ve Bhumi Pednekar, Anubhav Sinha'nın yönettiği yeni Bheed filminde birlikte ekranda görünmeye hazır. İkili en son bu yılın başlarında vizyona giren Badhaai Do filminde birlikte görüldü. İkili daha sonra 18 Kasım'da beyaz perdede izlenecek. Çekimlerini tamamlayan Sinha'nın Bheed filmi18 Kasım'da beyazperdeye çıkacak.
Sosyal bir drama olarak belirtilen Bheed, daha önce Thappad filmini destekleyen Sinha ve Bhushan Kumar tarafından ortaklaşa üretildi.
Film hakkında konuşurken, Sinha daha önce, "Bheed, teklif ettiğiniz anda tüm ekibin atladığı filmlerden biri. Benim için oyuncu seçimi çok önemliydi. Raj çok ilgi çekici bir aktör. O çok az kişiden biri. Bir hikayede çok başarılı bir şekilde şeffaf olabilen aktörlerden birisi. Onunla çalışmak için her zaman büyük bir istek vardı ve bunu dört gözle bekliyorum. Bhushan gibi güçlü bir dayanağı olan sağlam bir işbirlikçim olduğu için onur duyuyorum.''
Bu arada, Rajkummar Rao şu anda Janhvi Kapoor ile Mr. and Mrs. Mahi için çekim yapıyor. Ayrıca Sanya Malhotra ile birlikte HIT filminde ve Dulquer Salmaan ve Adarsh Gourav'ın başrollerini paylaştığı Netflix web dizisi Guns and Gulaabs'ta da görülecek. Öte yandan Bhumi, Raksha Bandhan ve The Lady Killer filmlerine sahip.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?