Rajkummar Rao ve Janhvi Kapoor Tekrar Bir Arada!

Roohi filminde ekranları paylaşan Rajkummar Rao ve Janhvi Kapoor, bir sonraki ekran paylaşımı Mr. and Mrs. Mahi filminde olacak. Dharma Productions tarafından desteklenen ve Sharan Sharma tarafından yönetilen filmin bir kriket draması olduğu söyleniyor. Birkaç ay önce resmi olarak duyurulan film, şimdilerde raflarda yerini aldı.

Film, başrol oyuncuları Rajkummar ve Janhvi ile bugün Mumbai'de sahneye çıktı. Dharma, ''Saha hazır ve #MrAndMrsMahi ekibi hazır! Çekimin 1. Günü başlıyor!" diye yazdı filmin tahtasını paylaşarak. Filmin sloganı şöyle: "Hiçbir rüya asla tek başına kovalanmaz.''
Daha önce Janhvi, Hintli kriketçi Dinesh Karthik tarafından eğitilen bir kriket kampında çekilmiş fotoğraflarını paylaşmıştı.
Sharan Sharma'nın ilk yönetmenlik denemesi 2020'de Janhvi Kapoor'un başrolde oynadığı Gunjan Saxena: The Kargil Girl filmiyle oldu.
Mr. and Mrs. Mahi'de Rajkummar Rao ve Janvhi Kapoor sırasıyla Mahendra ve Mahima adlı karakterleri oynayacak. Film, bu yıl 7 Ekim'de sinemalarda gösterime girecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?