Ranveer Singh Etrafındaki Kadınların Hayatına Olan Etkisinden Bahsediyor

Ranveer Singh, çığır açan performansları ve ekran dışı cazibesiyle hayranlarını ve izleyicilerini defalarca büyülemiş bir oyuncu. Oyuncu, sektörde kendine bir yer açmak için her şeye karşı mücadele etti. Ranveer, hayatındaki kadınlara çok şey borçlu olduğunu düşünüyor - özellikle annesi Anju Bhavnani, kız kardeşi Ritika Bhavnani ve eşi Deepika Padukone.
Böylesine güçlü ve sevimli kadınlarla çevrili olmaktan bahseden Ranveer, hayatta ne başardıysa, çocukluğundan itibaren ve hayatı boyunca 'çok güçlü kadınsı güçler' ve 'enerjiler' ile çevrili olmasından kaynaklandığını paylaşıyor. Ranveer, yalnızca destek sistemi değil, kelimenin tam anlamıyla "evreninin merkezi" olduklarını kabul ediyor. Annesi Anju ve kız kardeşi Ritika ile birlikte eşi Deepika'yı öven Ranveer, yaptığı her şeyi yapabilmesinin nedeninin onlar olduğunu paylaşmaya devam etti.
'Jayeshbhai Jordaar' oyuncusu ayrıca annesinin onun için her şey demek olduğunu ve kız kardeşinin onun için ikinci bir anne olduğunu paylaştı. Ranveer, karısından bahsederken Deepika'nın 'kanatlarının altındaki rüzgar' olduğunu söylüyor (yalnız bu tabire bayıldım nedense) Ekibinin bile çoğunlukla kadınlardan oluştuğunu ve bu kadar çok gelişmesinin nedeninin bu olduğunu da sözlerine ekledi.
'Jayeshbhai Jordaar'ın bir parçası olan Ranveer, sanatı aracılığıyla hayatındaki tüm kadınlara şükranlarını ifade edebileceği bu fırsatı elde ettiği için gerçekten mutlu olduğunu söylüyor. Kapanış notunda şunları söyledi: hayatındaki kadınlara övgü olan bir filmin bir bölümü onun için son derece özeldir.
Bu arada, Jayeshbhai Jordaar da başrolde Boman Irani, Shalini Pandey, Ratna Pathak Shah yer alıyor. Divyang Thakkar tarafından yönetilen film, 13 Mayıs 2022'de vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?