Ranveer Singh Güney Sineması Hakkındaki Düşüncelerini Paylaşıyor

Ranveer Singh, Bollywood ve Güney filmleri arasında devam eden tartışmalar hakkında fikrini paylaşan en son aktör. Her şey Kichcha Sudeep'in Hintçe'nin artık ulusal dil olmadığını söylemesiyle başladı. Ajay Devgn onun ifadesine katılmadı ve bu çok tartışılan tartışmayı başlattı. Şimdi, Jayeshbhai Jordaar oyuncusu sessizliğini bozdu.
Son birkaç yılda, ana akım şov dünyasında birçok Güney filmi memnuniyetle karşılandı. (çok kezdir yeniden yapımlar Bollywood'u sarmış durumda ve ben bu durumdan memnun değilim, eskiyi çok özlüyorum) Jersey ve Arjun Reddy gibi filmler, bölgesel sinemadaki büyük başarılarının ardından Hintçe'de yeniden çekildi. Öte yandan, RRR, Pushpa ve Beast gibi Pan Indian sürümleri ve diğerleri arasında Jr NTR, Allu Arjun ve Thalapathy Vijay gibi aktörlere tanıtımlar yapıldı.
Dil tartışmasındaki sessizliğini bozan Ranveer Singh, Bollywood Life'a şunları söyledi: “-''Pushpa'yı gördüm, Telugu konuşmuyorum. RRR'yi gördüm, dili bilmiyorum - ama bu filmlere ve zanaata kesinlikle hayran kaldım. Yalnızca, filmlerin sergilediği zanaattaki mükemmelliği takdir ettiğimi ve ne kadar harika bir iş çıkardıkları ve farklı türden izleyiciler tarafından nasıl kabul edildikleriyle gurur duyduğumu söyleyebilirim. Bu beni çok ama çok gururlandırıyor çünkü bu tür filmlere asla diğerleri gibi bakmadım. Hepsi bizim filmlerimiz dostum; Hint sineması tektir.''
Ranveer Singh ayrıca, "Bak, ben bir sanatçıyım ve ne bir tüccar ne de bir yapımcı olduğum için film işi hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim. Ben ücretli bir profesyonelim, sanatımı kamera önünde sergilemek için para alıyorum ve bilgim bununla sınırlı. Bu yüzden, sadece kişisel bakış açımdan, bu filmlerin (Hintçe dublajlı ve pan-Hindistan filmleri olarak pazarlanan Güney filmleri) aslında oldukları gibi harika filmler olduğunu söyleyebilirim.'' Harika olabilirler Ranveerciğim. Tek dileğimiz artık orijinal filmlerle karşımıza çıkmanız...Lütfen.
Ranveer Singh: Tamam.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?