Ranveer Singh Kamaal R Khan’ı Twitter’dan Engelledi; KRK’dan Cevap: “Karından Bir şeyler Öğren”

Kamaal R Khan, diğer ismiyle KRK kısa bir süre önce Twitter üzerinden Ranveer Singh tarafından engellendiğini belirten bir paylaşım yaptı ve karısı Deepika Padukone’a atıfta bulunarak Ranveer’e seslendi.

KRK, arada sırada söylediği sözler veya tartışmalı film eleştirileriyle sık sık konuşuluyor. Şimdi de, yakın zamanda Ranveer Singh tarafından engellendiğini bildirmek için Twitter hesabından paylaşım yaptı. Ranveer'in 83 ve Jayeshbhai Jordaar filmlerini eleştirdiği için engellediğini yazdı.

Twitter paylaşımında: “83 filmini yok ettim ve #RanveerSingh gerçeği tolere etti. Sonra #jayeshbhai'yi bitirdim ve o beni engelledi. Çünkü buna tahammülü yok. Ancak @arjunk26'ya (Arjun Kapoor’a) gerçekten saygı duyuyorum çünkü şimdiye kadar beni engellemedi ve gerçeği duymayı kabul etti." yazdı. 

Ayrıca, “Kardeşim karından bir şeyler öğren. O şimdiye kadar beni hiç engellemedi" yazmıştı. Ancak daha sonra gönderiyi silmiş gibi görünüyor.

Geçtiğimiz yıllarda Deepika Padukone, Vogue Dergisi tarafından çekilen bir videoda yer almıştı. Videoda “Benim vücudum, benim aklım, benim tercihim.. İstersem sabaha karşı eve gelirim benim tercihim, istersem evlenmeden çocuk sahibi olurum benim tercihim..” bu ve buna benzer cümleleri söylediği için Kamaal R Khan  Deepika’ya karşı bir video yayınlamıştı. “İsterse eşin seni aldatabilir onu suçlayamazsın onun tercihi, isterse insanlar insanları kaçırabilir polisi çağıramazsın çünkü bu onların tercihi” şeklinde konuşmuştu. Ayrıca videoda Deepika’nın yer aldığı film Cocktail’den de bahsetti. “Filmin sonunda neden başroldeki adam seni değil öbür kadını tercih ediyor ve onunla evleniyor. Çünkü filmde sen alkolik, gece hayatı olan kötü kadını oynuyordun öbür kadın ise senin aksine iyi bir kadını oynuyordu. İçki içmesi, gece hayatının olması gibi şeyler kadını kötü yapmıyorsa neden böyle bir kadının tercih edilmediği bir filmde oynadın? diyerek Deepika’nın “benim tercihim” videosunu eleştirmişti.

Başka bir tweet'inde KRK, Ranveer'in giyiniş tarzına laf atmıştı. "Double Dholki'ye bakın. Halkın önünde joker gibi giyinirse, insanlar neden onun filmini izlesin?” yazmıştı. Bu Ranveer’in giyinişini ilk kez eleştirişi değil daha önce de Ranveer Singh'in geleneksel bir blazer giydiği ve onu uzun bir etekle kombinlediği bir günden fotoğrafı ile Deepika’nın mayo çekimlerinden bir fotoğrafını paylaşıp “Kocanız eteğinizi alırsa..” yazmıştı.  

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?