Ranveer Singh Kendisi ve Eşi Hakkında Kötü Söylemde Bulunanları Umursamıyor Bile

Ranveer Singh'in moda anlayışı pek konuşulan bir konu. Aynı zamanda çoğu kişi tarafından alaya alınmasının nedenlerinden biri de bu. Sadece bu değil, kendisinin ve aktris-eşi Deepika Padukone'nin sıklıkla hedef alınmasının birçok tuhaf nedeni var. Jayeshbhai Jordaar oyuncusu şimdi alayların onun üzerindeki etkisinden ve tüm olumsuzluklarla nasıl baş ettiğinden bahsediyor.
Sadece izleyiciler değil, tanınabilir pozisyonlardaki birçok insan da geçmişte Ranveer ile dalga geçti. Kendini eleştirmen ilan eden KRK kısa süre önce bir tanıtım etkinliği sırasında aktörün etek giydiği bir fotoğrafını paylaştığı için onunla dalga geçti. Ayrıca Deepika Padukone'u monokini içinde bir resmini paylaşarak sürükledi ve iç çamaşırını çalanın Singh olduğunu söyledi.
Tüm nefrete tepki gösteren Ranveer Singh, ETimes ile yaptığı bir konuşmada, ''Yani şimdi insanlar gölgede kaldığında veya nefretle yaklaştığında, onları anlıyorum ve onlara sempati duyuyorum. Bu, içlerinde olumsuz bir şeye işaret etme ihtiyacı buldukları bir şeyin eksikliğinden geliyor. Bu gerçekten onların bir yansıması, onlarla ilgili ve benimle ya da karımla ilgili değil. O eleştiri geldiğinde o kadar temelsiz ki, bırakın etkilenmeyi, ortaya atılması gerektiği fikrine bile katılmıyorum.'' Sorun bizde değil diyor yani.
Onun ve eşi Deepika Padukone'nin etrafında dönen tuhaf söylentiler de var. Tüm bunları açıklama gereği duyuyor mu peki? "Asla, ne alakası var. Gerçeği ben biliyorum. Geceleri kalbimde gerçek, dürüst ve iyi bir yerden çalıştığımı bilerek uyuyorum. Ben iyi bir insanım ve elimden geldiğince başkalarına iyilik yaparım ve aynı şeyi karım için de bilirim. İnsanlar gerçek olduğunu söylüyor ama sonra farklı bakış açıları var. Günün sonunda gerçeğimi biliyorum. Peki nasıl endişelenebiliri*m Parmaklarım bile nefretin üzerinde gezinmeye ve aldığım aşk mesajlarını bulmaya alıştı. Temelsiz olduğu için ona katılmıyorum ve kesinlikle bana hiçbir şey yapmıyor. Kesinlikle hiçbir şey ifade etmiyor. Bundan en az etkilenen benim.'' dedi Ranveer Singh.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?