Salman Khan Bir Köşede Ağlıyor Yorumu!

Katrina Kaif ve Vicky Kaushal, Bollywood sektöründeki en şık ve sevgi dolu çiftlerden biridir. Katrina, Instagram hesabından eşi Vicky ile havuzda birbirlerine sarıldıkları duygusal bir fotoğraf paylaştı. Şimdi, hayranlar aşk dolu resimlerine bayılıyor ve sosyal medyada buna tepki veriyor. Aynı şekilde alaya alanlar süperstar Salman Khan'ın adını da yorumlar kısmına sürükledi. Millete olay lazım.
Çift geçen yıl Aralık ayında evlendi ve düğünleri en çok beklenen düğünlerinden biriydi. İkisi evlendiğinden beri aşklarıyla gündemde. Birlikte kırmızı halıda yürümekten sosyal medyada birlikte duygusal fotoğraflar paylaşmaya kadar, ikisi arada sırada manşetlere çıkıyor.
Şimdi ise Katrina Kaif, Instagram'da kocası Vicky Kaushal ile havuzda birbirlerine sıkıca tutundukları bir fotoğraf paylaştı. Katrina beyaz bir mayo giyiyor, oysa Vicky resimde çıplak vücudunu sergiliyor. "Ben ve benimki 🤍🤍" yazan bir başlıkla fotoğraf karşımızda.
Şimdi Katrina Kaif & Vicky Kaushal'ın fotoğrafına tepki gösteren Instagram'daki bir kullanıcı, "Salman Khan onları böyle gördükten sonra köşede ağlıyor 😢" yorumunu yaptı. Arkadaşlar ortalığı kızıştırmasak mı? Katrina'nın kimle olduğu artık belli.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?