Salman Khan Sidharth Malhotra'ya İlk Olarak Televizyonda Çalışmasını Önermiş

İlk filmi Student of the Year'dan hemen sonra, Sidharth Malhotra, herkesin çabalarını ve performansını takdir etmesiyle büyük bir hayran kitlesi kazandı. En son Shershaah'ta görülen aktör, bir keresinde Salman Khan ile bir konuşmasını aktardı. Khan, Sid'in Bollywood kariyerinden emin olmadığı için televizyonda çalışmasını tavsiye etmişti. 
2017'de Sidharth Malhotra, Film Companion'dan Anupama Chopra ile yaptığı bir konuşmada, Bollywood'da SOTY ile ilk kez sahneye çıkmadan önce bile Salman Khan ile yaptığı konuşmadan bahsetti. "Aslında bu garip bir hikaye ve Bigg Boss'u yapan bir arkadaşımla evine gitmiştim. Bu yüzden onunla hiç tanışmadım ve gece rastgele evine indik ve ben pek içici değilim, bu yüzden benden içmemi istediğinde 'hayır efendim' dedim. Gerçekten ne yaptığımı, kim olduğumu bilmiyordu, bu yüzden 'Ne için buradasın, ne yapıyorsun' dedi ve ben de film yaptığımı söyledim ama filmin adını demedim. Sonra arkadaşım, 'ah pardon, Student of the Year' dedi, 'Ah, peki tamam Karan'la çalışıyorsun' dedi.''
''Sonra gece devam etti ve 'Gerçekten emin değilim, ne hakkında olduğunu görmek istiyorum' gibi bazı konuşmalar oldu. Televizyon yapmamı önerdi. Buna çok şaşırdım, sadece gülümsüyordum, gücenmedim bile.''
Chopra daha şöyle diyor, "Yani Salman Khan'ın evinde oturuyorsunuz Salman Khan size belki de gerekenlere sahip olmadığınızı, oradan nasıl devam edeceğinizi söylüyor." Buna yanıt veren Malhotra, "Vay canına çok büyük bir yıldız gibiydim ve yeterince önemli olduğumu ya da yorum yapacak bir şey olduğunu düşünüyor. İlk filmimde bile değildim ve yorumlar bunlar, özgüvenimi etkilemedi.'' Ah Sid'ciğim, nasıl da sevinmiş Sallu yorum yaptı diye.

Yorumlar

  1. Salman Khan, kendisini sektörün efendisi ilan ettiği için bu gereksiz önermeleri şaşırtmadı. İstediğini banlayabiliyor, sektörden silinmesi için elinden geleni yapıyor, istediği yeteneksizleri de sektöre sokuyor. Siddhart başarısıyla Salman'a gerekli cevabı vermiş.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?