Shah Rukh Khan Günde 100 Sigara ve 30 Fincan Kahve İçiyor!

Shah Rukh Khan'ın hepimizin bildiği bir bağımlılığı var. Hayranlarıyla 'sigara' bağımlılığı konusunda her zaman şeffaf olmuştur ve 2011'de bir röportajda süperstar, bu sağlıksız alışkanlığı hakkında konuştu ve günde 100 sigara ve yaklaşık 30 fincan sade kahve içtiğini açıkladı. 
Aynı röportajda SRK, yemeğe olan sevgisinden, babasının Delhi'de restoranları olduğundan ve uzmanlık alanının Pathani yemekleri, annesinin ise harika Haydarabadi yemekleri yaptığından bahsetti. Hatta annesi hayatta olana kadar ona her zaman kendi elleriyle yemek yedirirmiş.
Harper's Bazaar ile Delhi yemeklerinden bahseden Shah Rukh Khan, ''Babamın restoranları vardı. Biz aslında restoranların sahibiyiz. Yani, tereyağlı tavuk ve naan'ı hatırlıyorum. Her ikisinin de pişirdiği yemek, babamın uzmanlık alanı, bizim Pathani yemeği dediğimiz ve anneminki Haydarabadi idi ve bütün Haydarabad yemeklerini o yapardı. Aslında restoranları bu yüzden sevmiyorum. Uzun süre annemin ve babamın elinden yemek yedikten sonra özellikle. Annem ölene kadar beni elleriyle beslerdi. 26 yaşındaydım ve bundan utanmıyorum. Yemekleri karıştırıp bana verirdi. Bu yüzden hala ellerimle nasıl yemek yiyeceğimi bilmiyorum. Çok eğitimsiz göründüğümü hissediyorum. Bu yüzden restoranlara gitmiyorum çünkü biraz utanıyorum. Ayrıca hiçbir yemeği bu kadar lezzetli bulduğumu sanmıyorum. Bu yüzden arkadaşlarım ve ailem dışarı çıktığında yemek bittiğinde beni aramalarını istiyorum. Evde yiyeceğim ve sonra oraya inip kahve içeceğim. En sevdiğim restoran muhtemelen McDonald's olacak çünkü çocuklarım onu ​​seviyor, belki KFC ya da o yerlerden biri. Arkadaşlarımla restoranlara giderim ama çok nadiren.''
Sağlığından ve uyku alışkanlıklarından bahseden Shah Rukh Khan, ''Hayır, pek uyumuyorum. Yaklaşık 100 sigara içiyorum, yemek yemeyi unutuyorum. Yemek yemek zorundayım. Ben pek su içmem. Yaklaşık 30 fincan sade kahvem ve altılı paketim var. Bu yüzden kendime ne kadar az bakarsam, o kadar çok ilgilenirim.''
Günde 30 fincan sade kahve ve 100 sigara içtikten sonra bile hala Bollywood endüstrisindeki en fit oyunculardan biri. Aman diyim kralım, dikkat et kendine.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?