Shah Rukh Khan'ın Tiger 3 İçin Çekimleri Neden Ertelenmek Zorunda Kaldı?

Salman Khan'ın filmi Tiger 3 merakla beklenen filmlerden biri ve uzun süredir manşetlere çıkıyor. Hayranlar, Shah Rukh Khan ve Salman'ın beyazperdede bir kez daha bir araya gelmesini merakla bekliyorlardı, ancak bu durum sanki biraz erteleniyor. Şimdi son rapor gecikmenin nedenini ortaya koyuyor.
Salman Khan Pathaan'da olduğu gibi zaten küçük bir sahne görünümü çekerken, Shah Rukh Khan'ın Tiger 3 için çekimi ertelendi. ETimes raporu, gecikmenin arkasındaki nedenin bir peruk gibi göründüğünü iddia ediyor. Rajkumar Hirani'nin Dunki filminde farklı bir görünümle karşımıza çıkacak olan süperstar için özel bir peruk tasarlandı.
Raporda bir kaynaktan alıntı yapıldı: ''SRK'nın Salman Khan'a Tiger 3 setlerinde katılması yaklaşık iki ay alacak. Shah Rukh şu anda Dunki için yepyeni bir görünümle çekim yapıyor ve ardından Atlee'nin filmi için çekim yapacak ve sadece bundan sonra Tiger 3'teki özel görünümü için Salman'a katılacak.''
Bildirildiğine göre, Shah Rukh Khan'ın Tiger'daki sahnelerini Haziran ayında çekmesi gerekiyordu, ancak şimdi program ertelendi. Hadi hayırlısı bakalım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?