Shah Rukh Khan Partilere Gizlenerek Giriyor

Karan Johar'ın 50. doğum günü partisi bu hafta en çok konuşulan olay. Çarşamba gecesi, film endüstrisinin kim olduğu Karan Johar'ın dönüm noktası yaşını kutlamak için Mumbai, Andheri'deki Yash Raj Stüdyolarında bir araya geldi. Tema bling ve kırmızı halıydı ve her konuk buna uygun yaşadı. Karan, 25 yılı aşkın bir süredir sektörün bir parçası ve en yakın arkadaşlarından bazıları film kardeşliğinin en büyük yıldızları. Kajol, Twinkle Khanna, Manish Malhotra ve diğerleri gibi yakın arkadaşı partiye gelirken, Shah Rukh Khan'ın yokluğu biraz şaşırtmıştı.

Karan Johar, yalnızca Shah Rukh Khan ile değil, tüm ailesiyle yakın bir bağ paylaşıyor. Gauri Khan, Karan'ın evinde gece yarısı pasta kesme partisinin bir parçasıydı. Ancak Shah Rukh Khan partide hiçbir yerde görülmedi. Khan'ın gerçekten de partiye katıldığı sonradan ortaya çıktı.
India Today'deki bir rapora göre, Khan partiye magazincilerin olmadığı farklı bir kapıdan girdi. Onlardan kaçmak için ayrı bir kapıdan girdi. Oyuncu, geçen ay Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor'un düğün resepsiyonuna katıldığında da aynı şeyi yapmıştı. Neden gizleniyorsun kral?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?