Shah Rukh Khan ve Mahesh Babu'nun Mutevazılığı Çok Konuşulacak!

Mahesh Babu'nun Bollywood ile çalışmama nedeni hakkındaki tartışmalı açıklaması, şimdi hem Bolly'de hem de güney sektöründe sıcak tartışma konusu. Bazıları kararına saygı duysa da, çoğu Güney yıldızını saygısız ve bencil olduğu için alaya alıyor. Tüm bu aksiliklerin ortasında, Shah Rukh Khan'ın bir soruya verdiği cevabının bir videosu şimdi internette viral hale geliyor.
Yenilemek gerekirse, yaklaşmakta olan Sarkaru Vaari Paata filminin tanıtımları sırasında Telugu medyasıyla etkileşime giren Mahesh Babu, Hintçe ilk çıkışı hakkında soruya tutuldu. Buna yanıt olarak, "Hintçe filmler için çok fazla teklif aldım, ancak beni karşılayabileceklerini (maddi açıdan sanırım) sanmıyorum. Bana gücü yetmeyen bir sektörde çalışarak zamanımı boşa harcamak istemiyorum. Burada [Güneyde] aldığım şöhret ve saygı çok büyük, bu yüzden kendi sektörümden ayrılıp başka bir sektöre gitmeyi hiç düşünmedim. Her zaman film çekmeyi ve daha büyük olmayı düşündüm. Hayalim şimdi gerçekleşiyor ve daha mutlu olamam.''
Mahesh Babu'nun yorumu, hayranların yanı sıra birçok Bollywood üyesini de öfkelendirdi. Şimdi, bunun ortasında, Shah Rukh Khan'ın medyayla etkileşiminin eski bir videosu Reddit'te dolaşıyor. Video, SRK'nın Hollywood'daki ilk çıkışında bir medya personelinin sorusuna alçakgönüllülükle yanıt verdiğini gösteriyor.
Video, bir muhabirin "Bay Shah Rukh Khan, siz en büyük Bollywood yıldızısınız ama Hollywood'dan ne haber? Hiç orada çalışmayı planladınız mı?'' sorusuna SRK, ''İngilizcem iyi değil. Bana İngilizce konuşamayan aptal rolü verirlerse belki...'' diyen oyuncu sözlerine şöyle devam etti: ''Yani mütevazi olmaya çalışmıyorum ama sanırım 42 yaşındayım. Özel bir USP'm yok, aktör olarak herhangi bir uzmanlığım yok, kung-fu bilmiyorum, Latin salsa dansı yapmıyorum, yeterince uzun değilim. Batı dünyasında benim yaşımdaki herkes, Avrupa'da son zamanlardaki filmlerden bazılarını izledim, rüya fabrikası dediğin filmlerin birçoğunu da gördüm. Bence bana yer yok çünkü o kadar yetenekli olduğumu düşünmüyorum. Hindistan'da çalışmaya devam etmek ve umarım Hint sinemasını dünyaya taşımak istiyorum. Sahip olduğum hırs bu." Kralım ne de güzel açıklamış sebebini. Kral!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?