Shahid Kapoor'un En İyi Rolünün Jersey'deki Olduğu Söyleniyor!

Shahid Kapoor'un başrol oyuncusu olduğu Jersey'in ekranlara gelmesinden bu yana bir haftadan fazla zaman geçti ve film ülkenin her yerindeki herkesin kalbinde özel bir yer edindi! Eleştirmenler ve hayranlar, Shahid Kapoor'un bu duygusal dramada her yaştan en iyiyi ortaya çıkaran performansına hayran kaldılar.

Hayranlar, kitaptaki her duyguyu hissettiren, yılın en iç ısıtan hikayesi olan film hakkında çıldırmaktan kendilerini alamıyorlar. Eleştirmenler, performansını "kariyerinin en iyisi" olarak tanımlıyor. Birçoğu Shahid'in bu sezon birden fazla ödülle ayrılacağından emin! Karakterinin yüzünü mükemmel bir şekilde giyen Shahid, Arjun Talwar'ı o kadar iyi ortaya koyuyor ki, bir süperstarı iş başında izlediğinizi unutuyorsunuz. Arjun'un zafer hikayesiyle sizi kendine çeken Jersey, hayranlarında kendilerini iyi hissettiren bir faktör bıraktı. Sinemalardan çıktıktan sonra bile sizinle en uzun süre kalan bir film. Bu zamana kadar Shahid'in en harika rolünün Udta Punjab'taki karakteri olduğunu düşünürdüm. Bakalım, Jersey bunu geçecek mi, merak konusu.
Jersey makul bir bütçeyle yapıldı ve pandeminin çeşitli dalgaları sırasında yapımcılar filmi iyi konumlandırdılar ve filmin maliyetini güvence altına alan bir OTT platformundan ve uydu kanalından en iyi teklifleri aldılar ve böylece seyircinin filmi görmesine izin verdi. 
Ticaret ve endüstri, filmin ne kadar iyi yapıldığından ve vizyona girmeden önce tüm maliyetleri karşılanarak nasıl konumlandığından, bu Shahid Kapoor performansının, hayranların diğer platformlarda bir açılışla yaşatmaya devam edeceği çağlardan biri olduğunu konuşuyor. Jersey sevgisi haftadan haftaya güçlenmeye devam ediyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Bir Ms Dhoni olamaz Sushant her zaman number one olarak kalacak.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?