Sonakshi Sinha Nişanıyla İlgili Gerçeği Açıkladı

Sonakshi Sinha, birkaç gün önce Instagram'da paylaştığı çok konuşulan nişan fotoğrafları hakkındaki gerçeği nihayet açıkladı.

Bollywood oyuncusu Sonakshi Sharma, gösterişli bir yüzükle paylaştığı fotoğraflarıyla tüm hayranlarını şaşırttı. Tüm sosyal medya, nişanlandığına dair spekülasyonlarla çalkalandı.

 Sonakshi, parmağında nişan yüzüğü görünen fotoğraflarını "Benim için büyük bir gün. En büyük hayallerimden biri gerçek oldu. Ve sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum." açıklamasını yazarak yayınladıktan hemen sonra hayranları şanslı çocuğun adını tahmin etmeye çalıştı. Çoğu insan, Sonakshi'nin erkek arkadaşı olduğu konuşulan Zaheer Iqbal ile nişanlandığını düşünmeye başladı. Fotoğrafları yayınladıktan bir gün sonra Sonakshi, gerçeği açıklayarak nişanıyla ilgili tüm spekülasyonlara nihayet son verdi.

Eğer Sonakshi Sinha'nın nişanlandığını düşündüyseniz, çoğumuz gibi siz de onun akıllı pazarlama stratejisinin kurbanı oldunuz. Maalesef Dabangg oyuncusu erkek arkadaşı olduğu söylenen Zaheer Iqbal ile nişanlı değil. Yakın zamanda kurmuş olduğu kendi kozmetik markasının tanıtımını yapmak için böyle bir yol seçen ünlü oyuncu Sonakshi, bir oje markası olan 'Soezi'yi piyasaya sürerek güzellik dünyasına giriyor. 

 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?