Tüm Çabalara Rağmen Imran Khan ve Avantika Malik Barışmayacak Mı?

Yakın akrabalar ve arkadaşlar, birbirinden ayrılan Imran Khan ve Avantika Malik'i yeniden bir araya getirmek için her numarayı denediler ama ne yazık... Özellikle Avantika, evliliklerine bir şans daha vermek istedi - ancak bazı çabalar meyve vermiyor ve bu da onlardan biriydi. Hatta Imran'ın böyle bir hamleyi düşündüğüne dair haberler bile vardı.

Her neyse, ETimes şimdi Imran'ın geri dönüp evlilik hayatına yeniden başlamak istemediğini söylüyor, en azından Avantika ile değil. ETimes ayrıca, Avantika'nın artık uzattığı zeytin dallarının İmran'ı onlara yaslanmayacağını nihayet ve kesin olarak anladığını söylüyor. İş işten geçmiş Imran için anlaşılan...
Imran, 2011 yılında Avantika ile evlendi. Ayrılmalarının ardından, ikisi geçen yıl Mumbai'deki Trident Hotel'deki bir düğün töreninde karşılaşmıştı ve toplantıda husumet yoktu.
Ama siz bunu okurken kesin olan bir şey var: Imran, Avantika ile evliliğinin kapanmış bir sayfa olduğuna karar verdi. O zaman neden ikisinin henüz yasal ayrılık için başvuruda bulunmadığını merak ediyoruz. Yoksa bu, 'boşanmanın gerekli olmadığı ve arkadaş kaldığımız' şeklindeki modern aşk yolunda mı ilerliyor? Ne? Anaa!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?