Üç Büyük Film Gişede Fena Çarpışacak! Kazanan Hangisi Olacak?

Daha dün, Ranveer Singh'in başrol oyuncusu olduğu Cirkus'un yapımcıları, filmin çıkış tarihinin duyurusu ile birlikte filmin ilk görüntüsünü yayınladılar. İlginç bir şekilde, Rohit Shetty filmi 23 Aralık 2022'de gösterime girecek. Filmin Noel'de vizyona gireceği haberi manşetlere çıkarken, Bollywood Hungama, yeni duyurunun bu Noel'de gişede üç yönlü büyük bir çatışmaya yol açtığını fark etti ve bizlere bunu ulaştırdı. Yani o tarihte 3 farklı film çakışacak: Cirkus, Ganapath – Part 1 ve Merry Christmas.
Bir kaynak şu yorumu yapıyor: ''Cirkus'un 23 Aralık'ta vizyona girmesinin duyurulmasıyla, izleyiciler seçim yapmakta zorlanacaklar. İki film zaten aynı tarihe alındı ve duyuruldu ve her ikisi de büyük çıkışlar, biri Tiger Shroff'un başrol oyuncusu Ganapath - Part 1 ve ikincisi Katrina Kaif - Vijay Sethupathi'nin başrol oynadığı bir gerilim filmi olan Merry Christmas, AndhaDhun yönetmeni Sriram Raghavan tarafından yönetiliyor. Şimdi Cirkus ile birlikte seyircinin de üçüncü bir seçeneği olacak, o da bir komedi.''
Kaynağa, aynı gün ekrana gelen üç büyük biletin işi nasıl etkileyeceğini sorun ve ekliyor: ''Bir kavga olacak. Şurası kesin ki, üç filmin her biri izleyicilerin cüzdanlarından bir pay almak için rekabet etmek zorunda kalacak. Aralık, şenlik mevsimi, yakında gelecek olan Noel ve tabii ki şenlik havasıyla birlikte harcamaların arttığı bir ay. Yani aynı gün vizyona giren üç filmle gişede yakın bir yarış olacak. Ancak çoğu, incelemelere ve izleyici geri bildirimlerine bağlı olacaktır.'' Sinemacılar yaşadı bence ama hangi filmin daha çok izleyicisi olur, bilemiyorum.
Üç film aynı anda vizyona girerken, bu vizyon tarihini çok daha önemli kılan şey, merakla beklenen Hollywood filmi Avatar: The Way of Water'ın vizyona girmesine bir hafta kala, Salman Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Kabhi Eid Kabhi Diwali'nin son kez gösterime girmesi planlanıyor. Aralık ayındaki dolu çıkış programından bahseden kaynak, '''Avatar: The Way of Water bir süredir yapım aşamasında ve film için beklentiler yüksek. Buna, filmin fragmanının yakın zamanda aldığı yanıtı ekleyin ve girişimin büyük açılmasını bekleyebilirsiniz. Bunun yanında bir de Salman Khan'ın bir süre sonra beyaz perdeye dönüşünü işaretleyecek olan Kabhi Eid Kabhi Diwali var, bu yüzden o film için de yoğun bir talep bekliyoruz. Bununla birlikte, Salman'ın filmi, üç sürümün yayınlanacak olmasıyla 2023'e itildiğini görebilir. Cirkus, MC ve Ganapath'ın ekstra bir avantajı olacak."
Şu an itibariyle, her üç sürüm de yayın planlarıyla sabit kalıyor ve her iki taraf da pes etmiyor. Bu Aralık ayında üç yönlü gişe çatışmasını görmek ilginç olacak. Bununla birlikte, şu an ile çıkış tarihleri arasında, özellikle promosyonlar başlamadığından, yeniden planlamak için bolca zaman var. Nasip diyoruz biz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?