2022'nin En Çok Beklenen Aksiyon Filmleri

2022 yılında, Rajamouli'nin RRR'si veya Prashant Neel'in yönetmenlik KGF-Chapter 2'si olsun, gişe Hindistan'ı yöneten kitlesel eğlence filmlerini gördük, her iki film de gişede muazzam bir iş yaptı. En yüksek hasılat yapan Hint filmlerinden olmaya devam etti. 
Her iki Bollywood filmi de 2022'de, özellikle filmde kullanılan aksiyon sekansları, diyaloglar ve görsel efektler başta olmak üzere eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. Abartıymış okuduğum kadarıyla... 2022 yılında vizyona girmeyi bekleyen çok sayıda büyük ilgi gören kitlesel eğlence filmi var.
Burada size 2022'nin gelecek 5 aksiyon filmini sunuyoruz:
1- Kabhi Eid Kabhi Diwali
Salman Khan'ın başrol oynadığı Kabhi Eid Kabhi Diwali, yılın en çok beklenen aksiyon filmlerinden biri. Başrolünde Thala Ajith'in oynadığı Güney Hindistan filmi Veeram'ın yeniden çevrimi. Filmi Farhad Samji yönetecek ve Salman, filmi Salman Khan Films prodüksiyonu altında kendisi üretecek.
Filmin 30 Aralık 2022'de vizyona girmesi planlanıyor.
2- Ganapath-Bölüm 1
Hit filmler Queen, Super 30 yönetmeni Vikas Bahl, bu sefer aksiyon türüne yaklaşacak. Yaklaşan filminin, Ganapath bölüm 1'in başrolünde Tiger Shroff ve Kriti Sanon yer alıyor.
Vashu Bhagnani'nin Pooja Entertainment'ı tarafından finanse edilen filmin 23 Aralık 2022'de sinemalarda olması planlanıyor.
3- Vikram Vedha
Hrithik Roshan ve Saif Ali Khan'ın başrol oyuncusu Vikram Vedha, 175 crore civarında bir bütçeyle yapılacak, aksiyon gerilim filmi aynı adı taşıyan bir Kollywood filminin devamı niteliğinde. Pushkar-Gayathri'nin yönetmenlik filmi 30 Eylül 2022'de sinemaları süsleyecek.
4- Vikram-Hitlist
Vikram film başrolü Güney süperstarı Kamal Haasan, filmde yer alan çok yıldızlı oyuncu kadrosu sayesinde seyirciler arasında çok fazla heyecan oluşturdu, filmin fragmanı seyirciler tarafından iyi karşılandı. Kamal, Makal Selvan, diğer adıyla Vijay Sethupathi ve ulusal ödüllü Fahadh Faasil filmde yer alıyor. 3 Haziran 2022'de vizyona girmesi planlanıyor.
5- Om The Battle Within
Kapil Verma'nın yönettiği aksiyon gerilim filmi Om-The Battle Within'in 1 dakikalık tanıtım videosu Aditya Roy Kapur'un bir sonraki filminin ne kadar büyük olacağını göstermek için yeterli. Oyuncunun çok namlulu bir silah kullandığı, kükreyen aksiyon sahneleri ve bisiklet gösterileri yaptığı görülüyor. 1 Temmuz 2022'de vizyona girecek.

Sizin en çok beklediğiniz hangisi? Benim hiçbiri. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?