30. Yıl Şerefine Pathaan Posteri!

Megastar Shah Rukh Khan, 25 Haziran 1992'de piyasaya sürülen, ilk çıkışını yaptığı Deewana olarak bugün Hint film endüstrisinde 30 muhteşem yılı tamamladı! Yash Raj Films sinemadaki bu özel anı ve onun inanılmaz yolculuğunu, Pathaan'dan SRK'nin yoğun şekilde korunan görünümünü hareketli bir poster aracılığıyla ortaya çıkararak kutladı!
Shah Rukh Khan'ın özel gününde bu güzel kutlamasından bahseden yönetmen Siddharth Anand şöyle açıklıyor: ''30 yıllık Shah Rukh Khan, Hint sineması tarihinde başlı başına bir sinema anı ve biz de onu milyonlarca izleyicisiyle kutlamak istedik. Bugün Shah Rukh Khan günü ve bunu dünyaya söylemeliyiz. Bu, Pathaan ekibinin, sinemadaki inanılmaz yolculuğunda hepimize verdiği sayısız hatıra ve gülümseme için Shah Rukh'a teşekkür etmenin bir yolu.''
''Shah Rukh Khan'ın Pathaan'dan görünüşü, en sıkı korunan görüntülerdi. Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, uzun bir süredir, görünüşünün açıklanmasını çılgınca talep ediyor ve bunu hayranlarına ve izleyicilerine açıklamak için daha iyi bir gün düşünemezdik. Umarım insanlar ve SRK hayranları onun Pathaan'daki görüntüsünü sever."
Bugün düşen hareketli posterde, silahını esneten bir SRK, cesur görünüyor ve tehlikeli bir görev için hazır. Görüntü internete düşer düşmez kitlesel heyecan yarattı.
Shah Rukh Khan'ın Pathaan'a bakışı hakkında, Siddharth şöyle diyor: ''Hindistan'daki aksiyon türü için umarım yeni ölçütler belirleyecek bu aksiyon filminde görevdeki alfa adam. Filminizde Deepika Padukone ve John Abraham gibi süper yıldızlarla birlikte Shah Rukh Khan'a sahip olduğunuzda, her bölümdeki yıldızlara ulaşmanız gerekiyor ve Pathaan ile bu sözümüzü boşa çıkaracağımızı düşünmüyorum."