Aamir Khan'ın Oğlu Babasının Yapım Şirketi Altında Çıkışını Yapacak Mı?

Birçok yıldız çocuğun Bollywood'a girmesiyle, Aamir Khan'ın çocuklarının da Bollywood'da ilk kez sahneye çıktığına dair söylentiler var. Ira Khan, kamerayla yüzleşmekten çok kameranın arkasında kalmakla ilgilendiğini iddia etse de, Junaid Khan'ın ilk çıkışıyla ilgili söylentiler dolaşıyor. Pek çok filmin adı ortalıkta dolanırken, bu cephedeki sonuncusu, yıldız çocuğun babası Aamir Khan'ın yapımcılığındaki Pritam Pyare'de çıkış yapacağıydı. Ancak Peeping Moon'dan gelen bir rapor, bunun doğru olmadığını ortaya koydu.
Bu haberlere inanılırsa, Junaid Khan filmde rol almayacak ama kesinlikle filmin bir parçası çünkü katılımının yaratıcı tarafta olması bekleniyor. Bir kaynağın "Pritam Pyare, iki kardeş Pritam ve Pyare hakkında ilginç bir küçük kasaba hikayesi. Junaid, medyada söylendiği gibi kadroda yer almıyor. Filmin geçen ayki Rajasthan programında özel görünümü için çekim yaptı. Film şu anda Mumbai stüdyosunda çekiliyor ve bu ay sonuna kadar tamamlanacak.'' dediğini duyuyoruz.
Pritam Pyare'den bahsetmişken, filmin başrollerinde Sanjay Mishra ve Neeraj Sood'un olması bekleniyor. On yıldan fazla bir süredir Aamir Khan'ın ekibinin bir parçası olan ve hatta Taare Zameen Par'dan başlayarak birkaç filmde ona asistanlık yapan Sunil Pandey'in ilk yönetmenlik denemesi olacak.
Öte yandan, eğer bu haberler doğruysa, Junaid Khan'ın ilk çıkış tarihi henüz açıklanmadı ve babasının filmiyle mi yoksa başka bir yapım şirketiyle mi oyunculuk çıkışı yapacak göreceğiz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?