Aamir Khan Önündeki Projelerden Hangisini Seçecek?

Bollywood süperstarı Aamir Khan, bu yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan yeni filmi Laal Singh Chaddha için hazırlanıyor. Filmin etrafındaki vızıltı tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bunun ortasında, son rapor süperstara başka bir ilginç proje teklif edildiğini ortaya koyuyor.
Pinkvilla'nın raporuna göre Aamir Khan, bir proje için Hichki yönetmeni Siddharth P Malhotra ile görüşüyor. Kaynak yayına şunları söyledi: ''Siddharth P Malhotra şu anda Aamir'in oğlu Junaid'i Yash Raj Production'ın Maharaja'sında yönetiyor. Bu süreçte, film yapımcısı birkaç fikirden geri dönmek için Aamir ile birden fazla toplantı yaptı. Aamir bunlardan birini beğendi ve Siddharth'tan yazar ekibiyle birlikte geliştirmesini istedi. Her şey yerli yerine oturursa, söz konusu film gelecek yılın sonlarında vizyona girecek.''
Bunun dışında Aamir'in İspanyol filmi Campeones'un resmi uyarlaması da bulunuyor. Süperstar, seyircilerin Laal Singh Chaddha'ya nasıl tepki verdiğini öğrendikten sonra filmi duyurmayı bekliyor. Her şey yolunda giderse, filmin bu yıl Eylül/Ekim ayına kadar vizyona girmesi muhtemel. Bildirildiğine göre, filmin yönetmeni Shubh Mangal Zyada Savadhan'dan RS Prasanna olacak.
Başka bir projeden bahseden yayın, bir kaynaktan alıntı yaparak, ''Tartışmalı bir avukatın kendisine teklif edilen bir biyografisi var. Moghul da var. Yani, önü dolu ve şimdi teklifleri ayırmak ve ne yapılması gerektiğine karar vermek onun elinde. Bu 4'ünden biri ya da herkesi şaşırtan yeni bir şey olabilir."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?