Aamir Khan: Tom Hanks'in Tepkisini Merak Ediyorum

Laal Singh Chaddha'nın yakın zamanda yayınlanan fragmanı, dünya çapında herkesi çok mutlu etti. Laal Singh Chaddha'nın yapımcıları, izleyicileri Hindistan tarihindeki her büyük olayı kapsayan duygusal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlar. Tom Hanks'in Forrest Gump'ının Hindistan uyarlaması olan film, bugün dünyanın merakla beklenen filmlerinden biri. Tom Hanks'in filme nasıl tepki verdiğini görmekten heyecan duyanlar sadece halk değil, Aamir Khan'ın kendisi de tepkisini görmek için heyecanlı.
Aynı konudan bahseden Aamir, ''Forrest Gump ikonik bir film. Tom Hanks'in filmi izledikten sonra nasıl tepki vereceğini çok merak ediyorum. O harika bir aktör.'' dedi. Gerçekten, benim en sevdiğim oyuncular arasında Tom Hanks. Nedense Aamir'e de pek benzetiyorum.
Hatta, Aamir Khan bir keresinde Tom Hanks ile Steven Spielberg ile bir görüşme sırasında tanışmıştı. O günlerde Spielberg, Almanya'da Forrest Gump yıldızı Tom Hanks ile birlikte bir film çekiyordu. Spielberg ayrıca Aamir Khan'ı Tom Hanks ile tanıştırdı ve ondan 'Hindistan'ın James Cameron'ı' olarak bahsetti. Jurrasic Park yönetmeni ona Cameron adını verdi çünkü Aamir Khan kendi gişe rekorlarını kırmasıyla da tanınıyor. Ancak Hanks, Aamir Khan'ı tanıdığını ve 2009 yapımı 3 Idiots filmini üç kez izlediğini açıklayarak yaptığı çalışmalara aşina olduğunu açıkça belirtti.
'Kahani' ve 'Mein Ki Karan?' gibi şarkıları içeren Laal Singh Chaddha'nın çalma listesi, sanatçılara yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle ülke çapında alkışlanıyor. Filmin yapımcıları, şarkıcıları, müzisyenleri, teknisyenleri ve söz yazarlarını ön plana çıkararak şarkıları müzik videosu olmadan yayınladılar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?