Aditya Roy Kapur Zamanında Ranveer Singh'in Sevgilisini Mi Çaldı?

London Dreams, Aashiqui 2'den Malang'a kadar Aditya Roy Kapur çok gelişti ve oyunculuk cesaretini kanıtladı. Zahmetsiz performanslarının yanı sıra, oyuncu büyüleyici kişiliğiyle tanınıyor, Ranveer Singh'in kolej günlerinde kız arkadaşını çaldığı bile iddia ediliyor.

Ranveer bir keresinde, kendisinin ve Aditya'nın aynı kolejde olduğunu söylemişti. Gerçek hayatta kendisi süper eğlenceli olan Ranveer, kız arkadaşını Aashiqui 2 oyuncusuna kaptırmak zorunda kaldı. Ranveer, Aditya'nın kızlar arasında son derece popüler olduğunu bile paylaştı.
2017'de No Filter Neha 2. sezon radyo programında Neha Dhupia ile konuşurken Ranveer Singh şunları paylaştı: ''Aditya, üniversitede her kızın peşinde olduğu biriydi. Ben de o zamanlar şu anda çocuğun biriyle evli olan bir kıza deli oluyordum. 4-5 yılımı harcadım bunun için. Sonunda kız benden ayrıldı. Belli ki Aditya ile olmak içindi.''
Ancak, daha sonra Aditya Roy Kapur, Ranveer Singh'in kız arkadaşını çaldığı yönündeki iddialarını reddetmişti. Mumbai Mirror ile yaptığı bir sohbette, "Belki de, nasıl hissettiğini bilmiyordum. Ayrılmalarından sadece sekiz ay sonra kızıgörmeye başladım." diye ekledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?