Aishwarya Rai Bachchan Eşiyle Tekrar Bir Filmde Çalışmak İster Miydi?

Aishwarya Rai Bachchan ve Abhishek Bachchan, Hint film endüstrisindeki güçlü çiftlerden biridir. Hayranları onları ekranda görmek için her zaman heyecanlı. İkili Guru, Dhoom 2, Umrao Jaan, Kuch Naa Kaho ve Sarkar Raj gibi filmlerde birlikte çalıştı. 2010'da Mani Ratnam'ın Raavan'ında çalıştılar ve o zamandan beri bir filmde birlikte olmadılar.
Aishwarya Rai Bachchan, ETimes ile yaptığı röportajda hayatı ve çalışmaları hakkında konuştu. Kocası Abhishek Bachchan ile tekrar bir filmde çalışması istendiğinde, bir filmde kocasının karşısına çıkma arzusunu dile getirdi. Gökyüzüne baktı ve "Bu olmalı." dedi.
Aishwarya ve Abhishek çok sık karşımıza çıkıyor. Cannes 2022 veya IIFA 2022 olsun, çift genellikle halka açık etkinliklerde magazinciler için birlikte poz verirken görülüyor. Şu anda Aishwarya, uzun bir aradan sonra yeni projesi Mani Ratnam'ın Ponniyin Selvan: I ile geri dönüş yapıyor. Film, 30 Eylül 2022'de vizyona girecek.
Oyuncu röportajında ​​önceliklerinden bahsetti. Tekrar filmlerde çalışsa bile önceliğinin her zaman ailesi ve özellikle kızı Aaradhya olacağını söyledi. ''Önceliğim hala ailem ve çocuğum.'' dedi. ''Mani Bey'in Ponniyin Selvan'ını tamamlamak için cesaret ettim ancak bu, ailem ve Aaradhya için odak noktamı değiştirmiyor." dedi. Aishwarya, Kalki Krishnamurthy'nin 1955 tarihli Ponniyin Selvan romanından uyarlanan filmi Ponniyin Selvan'ın her iki bölümünün de çekimlerini tamamladığını açıkladı.
Bu filmin dışında oyuncu Rajinikanth ile Thalaivar 169'da da işbirliği yapacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?