Akshay Kumar: Böl ve Yönet Mantığını Terk Edin

Akshay Kumar, son filmi Samrat Prithviraj ile ilgili haberlerde yer aldı. Başrolde Manushi Chillar'ın da yer aldığı dönem draması bugün ekranlara geldi. Oyuncu son filminin tanıtımını yapmakla meşgulken kendisine Hint-Güney tartışması soruldu. Tabii adam da en sonunda bu konunun tekrar tekrar tartışılmasından bıktı.

Yakın geçmişte, birçok yıldız dil tartışmasında sessizliğini bozdu. Ajay Devgn, Kichcha Sudeep, Kamal Haasan konuyla ilgili görüşlerini paylaşan diğer isimler arasında. Akshay artık bu bölünmenin durması gerektiğini ve farklı endüstrilerin aktörlerinin birbirleriyle çalışması gerektiğini düşünüyor.
Bir medya etkileşimi sırasında, Bell Bottom oyuncusuna Güney filmlerinin iş açısından Hintçe'den nasıl daha iyi performans gösterdiği soruldu. ''Lütfen ülkede böl ve yönet türünden bir senaryo yaratmayı bırakın. Güney ve Kuzey diye bir şey yok hepimiz endüstri olarak biriz. Şimdi, tüm endüstrilerin tüm Hintli izleyiciler için bir film için bir araya gelip birlikte çalışma zamanı geldi ve Allu Arjun yakında benimle çalışmalı ve ben başka bir güneyli aktörle oynayacağım. Şu andan itibaren ileriye giden yol bu." dedi. Bilemiyorum. Hem haklı hem haksız. Tamam birlikte film çekin elbette ama yaptığınız filmler 'yeniden yapım' olmasın bari. Sizlerin yorumları neler?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?