Akshay Kumar Tekrar Karan Johar Yapımcılığı Filminde Oynayacak!

Akshay Kumar önünde pek çok film olan oyuncu olmaya devam ediyor. Kaynaklarımıza göre, sadece bir hafta önce Akshay Kumar, Karan Johar'ın Dharma Productions ile başka bir filme odaklandı. Oyuncu, önümüzdeki yılın başlarında çekimlere başlanması beklenen bir avukat olan C Sankaran'ın biyografisine katıldı.
"Duyuru yapıldığından beri Akshay film için ilk tercihti, ancak o zamanlar evrak işlerini yapmamıştı. Ancak artık tüm formaliteler kapandı ve Akshay resmen bu filmin bir parçası. Jallianwallah Baug katliamının arka planı. Bağımsızlık öncesi dönemden bir avukat olarak görülecek.'' Bollywood Hungama'ya bir kaynak açıkladı.
Khiladi film için çok heyecanlı ve bir Punjabi olarak bunun ulusal izleyiciye ulaşması gerektiğine inandığı bir olay. Karan Tyagi tarafından yönetilecek. "Yapımcılar Ananya Panday'i kadın başrol olarak almayı düşünüyorlar. Biri yaş farkı etrafında başka bir tartışmaya girmeye çalışmadan önce, ikisi filmde romantik bir şekilde eşleştirilmiyor. Aslında, bu, Akshay ve Ananya için bir akıl hocası ve koruyucunun rolü. " deniyor.
Film, 'İmparatorluğu Sarsan Dava' romanına dayanıyor ve C Sankaran'ın Jallianwallah Bagh gibi korkunç bir katliamın asla tekrarlanmamasını sağlamak için İngiliz Raj'a karşı savaşını gösterecek.