Anil Kapoor Artık Neden Hollywood'da Değil?

Yıllar boyunca, megastar Anil Kapoor, Hint film sektörüne ödüllü birçok performansla katkıda bulunmakla kalmadı, aynı zamanda 2008'de gösterime giren filmi Slumdog Millionaire ile on adaylık ve 8 ödül kazanan Hollywood endüstrisinde elinden gelenin en iyisini yaptığı görüldü.
En son Tom Cruise'un Mission: Impossible Ghost Protocol'ünde oynadıktan sonra, Hintli aktör son zamanlarda neden o zamandan beri Hollywood endüstrisinde herhangi bir filmde yer almadığından bahsetti.
Variety ile yaptığı son görüşmede Anil Kapoor'a neden Batı'da hiçbir projeye başlamadığı sorulduğunda oyuncu, ''Bana teklif edilen diziler, filmler var. Bazen çeşitli sebeplerden dolayı işler yolunda gitmeyebilir. Rol olabilir. Senaryo olabilir, bana yaklaştıkları zamanlama olabilir.''
Bunun hakkında daha ayrıntılı olarak konuşan Anil Kapoor şöyle devam etti: ''Bazen bu tür bir film veya bu tür bir rol için oraya gitmeye zaman ayırmaya değmezmiş gibi hissettiğim durumlar olabilir. Ama beni zorlayan, bir oyuncu olarak zanaatımı geliştirmeme yardımcı olacak işlere her zaman açığım. Ve bana meydan okuyabilecek ve beni Batı'da daha iyi bir oyuncu yapabilecek film yapımcılarıyla çalışmayı çok isterim. Şunu dört gözle bekliyorum."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?