Anil Kapoor ve Aditya Roy Kapur'un Filminin Adı Belli Oldu

Daha önce Malang'da birlikte görülen Anil Kapoor ve Aditya Roy Kapur, 1996 tarihli The Night Manager romanının uyarlaması için yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor. Dizi, popüler OTT platformu Disney Plus Hotstar'da yayınlanacak ve aynı zamanda Sobhita Dhulipala'ya önemli bir rolde yer verecek. Sri Lanka'da da yoğun bir şekilde çekilen casus gerilim filmi sonunda adını Captain olarak aldı.
Anil Kapoor ve Aditya Roy Kapur, bu yılın başlarında Sobhita Dhulipala ile birlikte Sri Lanka'da The Night Manager uyarlaması için çekim yaparken görüldü. Uyarlama 2021'de duyurulurken, dizi 2022'de çekim takvimine başladı. İlginç bir şekilde Captain, dizinin tek uyarlaması değil. The Night Manager, 2016 yılında ana karakterleri oynayan Marvel yıldızı Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Tom Hollander ve Elizabeth Debicki ile aynı adı taşıyan bir İngiliz dizisine uyarlandı. Aditya, Tom Hiddleston'ın karakteri Jonathan Pine olarak görülürken, Anil, Hugh Laurie'nin bir silah tüccarı rolü olarak görülecek ve Sobhita'nın Elizabeth Debicki rolünü oynaması bekleniyor.
Sandeep Modi'nin yönettiği Captain'in 2023'te Disney+ Hotstar'da gösterime girmesi bekleniyor. Gösterinin yapımcılığını aktris Preity Zinta ve Banijay Asia üstleniyor. Öte yandan Anil Kapoor, Kiara Advani, Neetu Kapoor, Varun Dhawan'ın da başrollerde yer aldığı JugJugg Jeeyo'da yer alacak. Önümüzdeki hafta 24 Haziran'da vizyona girecek. Öte yandan, Sanjana Sanghi'nin başrolde olduğu Rashtra Kavach Om'da Aditya Roy Kapur görülecek. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?