Annesine Göre Ranbir Kapoor Düğünden Sonra Değişti!

Bu yılın başlarında Nisan ayında, Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, sadece birkaç seçilmiş aile ve arkadaşın katılımıyla son derece samimi ve özel bir düğünle dünya evine girdiler. Düğün, gerçek tarihten önce ve sonra günlerce manşetlere çıkarken, ikisi de düğünden sonraki hayat hakkında çok  da halka açık olmadı. Şimdi, evlilik sonrası çiftle ilgili detayları açıklayan Ranbir Kapoor'un annesi Neetu Kapoor, evlilik sonrası Ranbir'in 'değişmiş bir adam' olduğunu ortaya koydu.
Şu anda, Anil Kapoor, Varun Dhanwan ve Kiara Advani ile birlikte yakında çıkacak filmi Jugjugg Jeeyo'nun tanıtımını yapmakla meşgul olan Neetu, çeşitli medya evleriyle röportajlar yapıyor. Hindustan Times ile yapılan böyle bir röportajda Neetu Kapoor, Ranbir'in evlilikten sonra nasıl değiştiğinden bahsetti. Değişimden bahseden Neetu, "Bugün en mutlusu benim. O, (Alia) ona çok fazla sevgi ve sıcaklık verdi. Ondaki değişimi hissediyorum. Birlikte iyi görünüyorlar. Alia olduğu için çok mutluyum ve şanslı hissediyorum. Yani, hayat gerçekten değişti ve ben çok memnunum.'' diyor.
Neetu Kapoor bu tür törenlerin mükemmel olduğunu söylüyor. "Birçok kişiye örnek oldu. Büyük bir düğün yapmak zorunda değilsin. Mutlu olman ve ailenin eğlenmesi gereken bir düğün yapmalısın. Aksi takdirde, sadece diğerlerini memnun ediyoruz. Bizler de eğlenmeliyiz.'' 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?