Anushka Sharma Sektördeki Kız Kavgaları Hakkında Konuşuyor

Anushka Sharma şu anda hayatında anneliğinin tadını çıkarıyor. Oyuncu, yaklaşık 3.5 yıllık uzun bir aradan sonra beyaz perdeye Chakda ‘Xpress ile geri dönecek. En son Aanand L Rai'nin Zero filminde Shah Rukh Khan ve Katrina Kaif'in karşısında görülen Anushka, kişisel nedenlerle ara verdi ve daha sonra kocası Virat Kohli ile ilk bebeğini kucağına aldı.

Anushka Sharma'nın Chakda 'Xpress ile geri dönmesini beklerken, size manşetlere ve nasıl yapıldığına dair bir geri dönüş hikayesi getiriyoruz. Pari oyuncusu, kız kavgalarıyla ilgili bir soruya destansı bir yanıt verince interneti hayrete düşürdü. Anushka'ya Bollywood'daki kız kavgaları hakkında soru sorulduğunda, insanların kadın oyuncuların profesyonel olmadığını düşündüklerini söyledi.
Inuth.com, Anushka Sharma'dan alıntı yaparak, "Artık bu tür hikayelerin çıktığını düşünmüyorum. İnsanların artık onları beklediğini sanmıyorum. Şimdi hissediyorum, sadece medya – bazen – böyle şeyler hakkında konuşuyor çünkü ne yazık ki, bazı insanlar bizim (kadın aktörler olarak) profesyonel olmadığımızı düşünüyor. Yanlış anlama, onlar birer, bu yüzden içeri girip birbirleriyle kavga etmeye başlayacaklar diye düşünüyorlar. Bizim (kadın aktörler) çok işimiz ve yapacak çok işimiz var. Çok meşgulüz, hem hayatlarımızı hem de kariyerlerimizi idare ediyoruz. Böyle saçma sapan çekişmeler yapmak için gerçekten zamanımız yok. Sokaklarda değiliz. Olgun insanlar gibi, kendimize karşı çok fazla sorumluluğumuz var." dedi. Anushka Sharma.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.