Aryan Khan Uyuşturucu Konusunda Sonunda Sessizliğini Bozdu!

Shah Rukh Khan ve Gauri Khan'ın oğlu Aryan Khan, Narkotik Kontrol Bürosu'nun Mumbai kıyılarında bir yolcu gemisine baskın düzenlemesinden sonra geçen yıl Ekim ayında bir uyuşturucu davasına bulaşmıştı hatırlarsanız. Aryan, birkaç kişiyle birlikte 2 Ekim 2021 gecesi gözaltına alındı. Kefaletle serbest bırakılmadan önce 28 gün adli gözetim altında tutuldu. Mayıs 2022'de NCB, yeterli kanıt olmaması nedeniyle, yolcu gemisi uyuşturucu baskınında Aryan'a karşı aklanma kararı verdi. Ancak 23 yaşındaki oyuncu, üzerinde hiçbir madde bulunmadığında itibarı hakkında endişelerini dile getirdi.
Aryan Khan nihayet tutuklama ve onun üzerindeki etkisi konusundaki sessizliğini bozdu. India Today Magazine, Özel Soruşturma Ekibine (SIT) başkanlık eden NCB'nin genel müdür yardımcısı (operasyonlar) Sanjay Singh olan Raj Chengappa'nın Aryan Khan Davasından Dersler başlıklı bir kapak hikayesini açıkladı. Aryan Khan ile Sanjay Singh tarafından yapılan bir konuşmada, Aryan ona sordu, "Efendim, beni uluslararası bir uyuşturucu kaçakçısı olarak resmettiniz, uyuşturucu kaçakçılığını finanse ediyorum - bu suçlamalar saçma değil mi? Benim üzerimde herhangi bir uyuşturucu bulamadılar ve yine de beni tutukladılar. Efendim, bana büyük bir yanlış yaptınız ve itibarımı mahvettiniz. Neden bu kadar çok hafta hapiste geçirmek zorunda kaldım - gerçekten bunu hak ettim mi?"
Sanjay Singh ayrıca Shah Rukh Khan'ın oğlunun zihinsel ve duygusal sağlığından endişe duyduğunu ve görünüşe göre onun iyi uyumadığını da ortaya koydu. Oyuncunun, kendisine arkadaşlık etmek için geceleri Aryan Khan'ın yatak odasına gideceğini söylediği bildirildi. Singh, "Toplumu yok etmeye çalışan bir tür büyük suçlular veya canavarlar olarak resmedildik ve her gün zor iş yapacağımızı görüyoruz." dediğinde SRK'nin neredeyse gözyaşlarına boğulduğunu açıkladı.
Bu yılın Mart ayında, Narkotik Kontrol Bürosunun (NCB) Özel Soruşturma Ekibinin (SIT), Aryan Khan'ın daha büyük bir komplonun parçası olmadığını tespit ettiği bildirildi. SIT'nin "Aryan Khan'ın daha büyük bir uyuşturucu komplosunun veya uluslararası bir uyuşturucu kaçakçılığı sendikasının parçası olduğuna dair hiçbir kanıt bulunmadığını" belirttiği bildirildi.
Hindustan Times'daki ilk rapora göre, yetkililer, "Aryan Khan'ın hiçbir zaman uyuşturucu sahibi olmadı, bu nedenle telefonunu alıp sohbetlerini kontrol etmeye gerek yoktu; sohbetler Khan'ın herhangi bir uluslararası sendikanın parçası olduğunu göstermiyor; baskın NCB kılavuzunda belirtildiği gibi videoya kaydedilmedi ve tek kurtarma olarak gösterilen davada tutuklanan birden fazla sanıktan alınan ilaçlardı." diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?