Bhool Bhulaiyaa 2 Yakın Zamanda Netflix'te!

Başrollerini Kartik Aaryan ve Kiara Advani'nin paylaştığı Aneez Bazmee yönetmenliğindeki Bhool Bhulaiyaa 2 Mayıs ayında vizyona girdi. O zamandan beri Bhushan Kumar – Murad Khetani yapım girişimi olan film gişede efsane sonuç elde etti. Aslında film, piyasaya sürülmesinden sonraki haftalarda bazı büyük bilet sürümlerinden gelen rekabete rağmen ilerlemeye devam etti. Piyasaya sürüldükten 27 gün sonra filmin çok yakında bir OTT vizyona gireceğini duyuyoruz.
Bollywood Hungama'ya özel olarak konuşan girişime yakın bir kaynak, ''Evet, Bhool Bhulaiyaa 2 yakında Netflix'te yayınlanacak.'' diyor. Daha fazla ayrıntı için ekliyor: ''Film, bir filmin sinemada gösterime girmesinden dört hafta sonra OTT'de vizyona girdiği geleneksel dört haftalık normu takip edecek. Buna göre, Bhool Bhulaiyaa 2, 19 Haziran 2022'de Netflix'te prömiyer yapacak.''
Bunun doğrulanmasıyla, filmin başarısı nedeniyle Bhool Bhulaiyaa 2'nin yapımcılarının filmin OTT çıkışını yeniden gözden geçireceklerini iddia eden söylentiler dinlenmeye çekildi. Onaylanmayan raporlara göre, gişe başarısının ışığında, Kartik Aaryan'ın başrol oyuncusu olduğu Bhool Bhulaiyaa 2, teatral çıkışından sekiz hafta sonra bir OTT sürümüne gidiyordu. Ancak şimdi bu yeni güncellemeyle birlikte film çok daha erken bir tarihte yayınlanacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?